Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Napište nám Facebook Instagram Nahoru

Sponzoři a dárci

Děkujeme všem našim sponzorům a dárcům!

 

logo_nadace_krizovatka.jpg

Nadace Křižovatka je mimovládní nezisková organizace. Od svého založení v roce 1995 šíří jako jediná v ČR povědomí o Syndromu náhlého úmrtí kojenců (SIDS) a o možnostech ochrany ohrožených dětí do 1 roku věku. Díky dárcům a sponzorům pomáháme vybavit české nemocnice a porodnice monitorem dechu Babysense II.

 dc4.jpg

Kroměřížská společnost DC4 je již 10let dodavatelem komplexních IT technologií. Dlouhodobě poskytujeme

našim zákazníkům IT služby na profesionální úrovni. Aktivně sledujeme nové trendy ve všech oblastech naší činnosti a nabízíme tak optimální IT řešení na míru. Díky této spolupráci a odborným znalostem vzniká řada dlouhodobých vztahů s našimi klíčovými zákazníky a dodavateli.

elko_ep_200x85.png

Společnost ELKO EP se sídlem v Holešově je s Vámi na trhu elektroinstalací již 22 let. Po celou dobu v našem sortimentu nacházíte pestrou škálu přístrojů pro domovní i průmyslové elektroinstalace. V posledních několika letech zaznamenala dynamický rozvoj také oblast inteligentních elektroinstalací, ve které i naše společnost již sedm let vyvíjí a uvádí na trh systém iNELS smart home solutions.

raab_computer_200x85.png

Raab Computer je tvůrce internetový stránek Kroměřížské nemocnice. Firma také zdarma dodala LED osvětlení do budovy F.

Raab Computer nabízí řadu služeb a produktů: internetové připojení, přístupové systémy (Raabkey), docházkové systémy, tvorba www a grafiky, prodej a servis PC, kamerové systémy ...

 vesani_200x85.png

Sportovní klub Vesani.cz, o.s. je pořadatelem závodu horských kol Rohálovská 50ka. V rámci závodu je realizována sbírka na onkologické oddělení nemocnice. Personál nemocnice je k dispozici cyklistům v zázemí závodu.

       logo_300_atol_nabytek_barevne_www(1).jpg

ATOL Nábytek Kroměříž, největší prodejce nábytku, kuchyňských linek, podlahových krytin, rolet a bytových doplňků s prodejní plochou téměř 2000 m2. Již od roku 2000 Vám pomáháme vybavovat vaše domovy a kanceláře. Zajišťujeme také kompletní servis - dopravu, výnos i montáž zakoupeného zboží.

 cepro_znacka_cerna1.jpg

ČEPRO zajišťuje přepravu, skladování a prodej ropných produktů. Jeho posláním je také ochrana zásob státních hmotných rezerv. Provozuje síť čerpacích stanic EuroOil. Je spolehlivý zdroj - klade vysoký důraz na kvalitu svých produktů. Hraje významnou roli při udržení stability trhu pohonných hmot v České republice. Více informací na www.ceproas.cz .

     cd_is_dlouhe_cmyk_jpg1.jpg

Společnost ČD – Informační Systémy, a.s., se zaměřuje na poskytování ICT služeb  v oblasti dopravy a logistiky, mezi které patří vývoj a provoz aplikací, služby systémové integrace, ERP systémů. Aktivně se podílí na integraci dopravních řešení, clearingových a zúčtovacích systémů, vč. systémů obchodně provozních pro jednotlivé dopravce, nebo Integrátory dopravních systémů, v krajích a větších aglomeracích a městech.

 

 

Pokud máte zájem o partnerství s Kroměřížskou nemocnicí, kontaktujte nás:
Kroměřížská nemocnice a.s. 

Mgr. Jan Dušek

Tel.: (+420) 573 322 387, 731 522 047

E-mail: irena.frolova@nem-km.cz

 

Rychlé odkazy