Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Napište nám Facebook Instagram Nahoru

Očima pacientů OOP

 

23. 3. 2017

Chtěla bych touto cestou pochválit veškerý personál Oddělení ošetřovatelské péče, lékařky, sestry zdravotní i ošetřující za pěkný přístup k pacientům a jejich ochotu pomáhat. Také rehabilitační sestře za její péči. Moc Vám všem děkuji B. M.                           

23. 3. 2017

Touto cestou děkuji celému kolektivu za vzornou péči. Kadlčíková                       

29. 3. 2017

Děkujeme celému personálu Oddělení ošetřovatelské péče za vřelé přijetí a profesionální přístup při výkonu individuální praxe obor ošetřovatel, dále děkujeme za získané informace o ošetřovatelské péči, pěkný a lidský přístup k pacientům. Studentky SZŠ Jiřina Hejčová, Věra Šoberová   

 

3. 4. 2017
Chtěla bych poděkovat za příjemný pobyt v tomto oddělení. Jsou tu usměvavé a velmi hodné sestřičky, ošetřující pracovnice i ostatní personál, paní doktorky velmi hodné a příjemné. Byla jsem tu jako v ráji. Děkuji M. A.                           

 

18. 4. 2017
Děkuji paní doktorce a celému vzornému kolektivu sester za  to, že jsem mohla mezi Vámi strávit  měsíc léčebný pobyt. Čas vypršel a já se s Vámi loučím zpět na cestu domů. Bude mě těšit, když se s Vámi náhodou někde potkám. Přeji Vám nadále hodně úspěchů. Věra Havelková        

 

25. 4. 2017
I já se připojuji k chválám o Oddělení ošetřovatelské péče. Úsměvy celého kolektivu a dobrá nálada pomáhají léčit a potlačit, vedle léků, bolest. Protože OOP se buduje, dovolím si připomínku. Myslím, že by bylo osvěžením přidat do pokojů a na chodby několik obrázků. Možná, že by rehabilitační sestra uvítala, spolu s pacienty, místnost na cvičení. M. Černochová        

 

4. 5.2017
Děkuji celému personálu za příkladnou péči při mém pobytu po operaci kyčelního kloubu.
Marie Belková

10. 5. 2017
Děkuji lékařkám, sestrám i ošetřovatelskému personálu OOP za vzornou péči při mé dlouhodobé hospitalizaci. Přeji Vám, při Vaší náročné práci mnoho zdaru, trpělivosti a spokojených pacientů
Věra Zavadilová

24. 5. 2017
V mezních situacích, někdy bez špetky naděje se někdy dostávají pacientky a pacienti na OOP. O to větší vcítění, lidskou péči a zdravotnickou „lásku“ musí vynaložit lékařky, sestřičky a zdravotnický personál aby vykřesali novou vůli, sílu a smysl k dalšímu životu.
Velké poděkování za rychlý obrat k lepšímu.
Ing. Rudolf Gába

5. 6. 2017
Děkuji paní doktorce a celému personálu za vlídné přijetí. Jsou tu usměvavé a velmi hodné sestřičky ošetřující pracovnice a ostatní personál.
Děkuje Věra Zajíčková

3. 6. 2017
Děkuji za laskavý lidský přístup a obětavou péči maminky p. Janalíkové.
Smýkalová (dcera)

15. 6. 2017
Děkuji lékařkám a celému personálu za péči. Zejména pak paní fyzioterapeutce za pomoc při návratu k běžnému režimu.
Ps: dle mých názorů schází na oddělení rotoped, nebo podobná pomůcka pro rehabilitaci.
O. Peštuková

28. 6. 2017
Děkuji paní doktorce a sestřičkám za vzornou péči. Jsou laskavé a vždy s úsměvem k pomoci. Byla jsem na oddělení OOP velmi spokojená
Dohnalová

Děkuji za ochotu vrchní sestře Brančíkové, kolektivu sester, p. MUDr. Dosoudilové a p. prim. Horkové a ošetřujícímu muži za příkladnou péči při ošetření v mé nemoci.
Eva Bílková

Jsem velmi spokojena s pobytem v tomto oddělení, je tady jako v rodině,
Děkuji moc. Krajčová Marie, 86 let

21. 8. 2017
Děkuji celému personálu Vašeho oddělení. Byli jste moc fajn. Vzpomínám stále na dobrou péči. Děkuji moc paní primářce Horkové.
Ota Latinák, Žopy

25. 8. 2017
Děkuji celému oddělení následné péče, výborný ošetřovatelský personál, vynikající strava a profesionální přístup a lidskost paní primářky.
Pohl Stanislav

29. 8. 2017
Děkuji všem lékařům, sestrám a ošetřovatelkám za vzornou a starostlivou péči během mé hospitalizace na tomto oddělení, oddělení ošetřovatelské péče.
Vrána Frant.

1. 9. 2017

Děkuji mnohokrát za skvělou péči a dodání optimismu do „dalšího života“. Byli jste na mě všichni velmi hodní! Kdybych mohl, tak bych tady ještě zůstal. Jinak vše super.
p. Stoklásek

Celému oddělení děkuji za veškerou věnovanou péči. Těžko se vyjádřit víc, když nemám ponětí, co to stojí sil.
M.

Děkuji za pěkný přístup sester k pacientům.
Kočířová

25. 9. 2017
Děkuji všem lékařkám, sestřičkám, fyzioterapeutce a všemu personálu, že vždy s dobrou náladou, laskavým přístupem a ochotou, dokáží tímto zpříjemnit pacientům pobyt na oddělení OOP.
Kolářová A.

4. 10. 2017
Děkuji za laskavý lidský přístup a obětavou péči, které nám byla dána během hospitalizace.
Lad. Křížek

10. 10. 2017
Bylo mi tu krásně, byli tu na mě hodní. Všechno v pořádku, jak lékaři, tak sestry. Jsem z Čech a léčím se na Moravě, protože jsem tu spokojená. Moravským lékařům i sestrám tímto děkuji.
E. Wohlrábová

Návštěva Andreje Babiše 18. 8. 2017 na oddělení ošetřovatelské péče
Děkuju moc za možnost navštívit Vaše oddělení a přeju celému kolektivu hodně zdraví a pohody a děkuju za Vaši obětavou práci.
Andrej Babiš

    


 

Rychlé odkazy