Napište nám Facebook Nahoru

COVID-19 - Odběry

Informace k testování na COVID-19 - Samoplátci

Kroměřížská nemocnice obnovila pro samoplátce možnost podstoupit PCR test na možné nakažení onemocněním COVID-19. Zájemci jej mohou absolvovat od pondělí do pátku v čase od 7.30 do 12.00 hodin v odběrové buňce, která se nachází vedle lékárny u výjezdu z nemocničního areálu. Odběr se provádí bez předchozího objednání.

 

„V posledních týdnech registrujeme zvýšený zájem samoplátců o podstoupení tohoto testu, rozhodli jsme se jim proto vyjít vstříc,“ konstatoval Filip Ovesný, obchodní náměstek Kroměřížské nemocnice.

 

Cena PCR testu je 1 956 korun, platit za něj lze pouze bankovní kartou. Odběr se provádí výtěrem z nosohltanu, samoplátci bude výsledek zaslán do dvou dnů na jeho e-mailovou adresu. Další informace lze zjistit na telefonním čísle 573 322 473 případně 737 859 933.

 

mapa_arealu_km_covid_kreslici_platno_1_kopie.jpg

Informace k testování na COVID-19 - Indikovaní pacienti

Pacienti, u nichž praktičtí lékaři nebo krajští hygienici rozhodli o tom, že se vzhledem k probíhajícím příznakům onemocnění COVID-19 mají nechat otestovat, mohou navštívit odběrovou buňku na parkovišti u výjezdu z areálu v pracovní dny od 7.30 do 12.00 hodin. Nově také v sobotu od 8.00 - 12.00 hod a v pondělí 28.9. v čase 8.00 - 12.00 hodin. 

 

 

 

Informace pro hospitalizované pacienty

Pacienty směřující k hospitalizaci na nemocničním lůžku prosíme o vyplnění dotazníku, který najdete na této stránce. Urychlí se tím proces hospitalizace. Ambulantní pacienti dotazník nevyplňují. Triage provede lékař při vyšetření.

 

Dotazník ve formátu DOCX ke stažení ZDE

Dotazník ve formátu PDF ke stažení ZDE

 

V RÁMCI OPATŘENÍ COVID-19 ZŮSTÁVÁ NADÁLE V PLATNOSTI ZÁKAZ NÁVŠTĚV.

 

Kroměřížská nemocnice a.s. není schopna naplnit podmínky stanovené mimořádným opatřením, nadále platí zákaz návštěv. Hlavním důvodem tohoto rozhodnutí je ochrana pacientů a personálu.

 

VEDENÍ KROMĚŘÍŽSKÉ NEMOCNICE A.S.

 

Rychlé odkazy