Napište nám Facebook Nahoru

Anesteziologická ambulance

Ordinační doba

Pondělí 8:00-14:00
Úterý 8:00-14:00
Středa 8:00-14:00
Čtvrtek

8:00-14:00

Pátek

8:00-12:00

 

Kde nás najdete

1. patro budovy A (mapa areálu nemocnice)

 

Kontaktujte nás

Anesteziologická ambulance

Tel.: (+420) 573 322 294

Sestra anesteziologické ambulance

Havlásková Kateřina, DiS.

Plachá Jarmila

 

Charakteristika ambulance

  • Anesteziologická ambulance je zde pro pacienty, kteří podstoupí plánovaný operační nebo diagnostický výkon v celkové nebo regionální anestezii.
  • Cílem anesteziologa je provést komplexní předanestetické vyšetření (vyšetření před narkózou), zhodnodnotit stav pacienta, stanovit rizika výkonu, optimalizovat předoperační přípravu, event. doplnit specializované vyšetření či postup, bude-li třeba.
  • Vyšetření provádíme ambulantně z důvodu zkvalitnění přeoperační přípravy, tzn. abychom pacienty s předstihem připravili k operaci, abychom co nejvíce předešli event. zrušení či odložení operace těsně před výkonem z důvodu nutnosti doplňujících vyšetření, abychom snížili stres pacienta a rozptýlili obavy z operace.
  • K vyšetření je nutné přinést platné předoperační vyšetření od praktického lékaře nebo od odborného lékaře – internisty, včetně laboratorního vyšetření.
  • Nejvhodnějším termínem k provedení vyšetření je minimálně 5 dní před plánovanou operací. Objednat pacienta k vyšetření může praktický či odborný lékař – internista, event. i pacient samotný.
  • Předanestetické vyšetření musí podstoupit každý pacient před plánovaným operačním nebo diagnostickým zákrokem. Pacienti z našeho regionu v naší anesteziologické ambulanci, u pacientů z jiného regionu, kteří se nemohou dostavit s předstihem do anesteziologické ambulance, bude toto vyšetření provedeno až v rámci hospitalizace k operaci.

 

Objednací doba předoperačního vyšetření  : 10:00 - 12:00 hod

 

Rychlé odkazy