Očkování proti covid-19 se přesune do areálu nemocnice

Očkovací centrum Kroměřížské nemocnice a.s., které od začátku dubna funguje v areálu Výstaviště Kroměříž, ukončí svůj provoz. Poslední zájemce naočkují zdravotníci v těchto prostorách ve středu 25. srpna.

Celý provoz se poté začne postupně stěhovat zpět do areálu nemocnice, kde bude očkování pokračovat od pondělí 30. srpna. Vakcinace bude nově probíhat v budově D, kde v minulosti sídlilo ortoptické oddělení.

Provozní doba očkovacích ambulancí bude od 7:00 do 15:30 hodin s tím, že poslední zájemci daného dne musí k očkování dorazit do 15:00 hodin, ideálně po předchozí registraci. Telefonní číslo pro podávání informací zůstane stejné, tedy 603 151 934.

V prostorách Výstaviště Kroměříž vzniklo očkovací centrum 6. dubna. Za téměř 5 měsíců provozu bylo v centru aplikováno zdravotníky 80 tisíc očkovacích dávek.

Co se týče odběrového testovacího místa, to v areálu Výstaviště Kroměříž zůstává i nadále.