Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Napište nám Facebook Instagram Nahoru

Nejspokojenější jsou zaměstnanci Kroměřížské nemocnice

Velký úspěch zaznamenala Kroměřížská nemocnice a.s. v celorepublikové anketě, kterou každoročně pořádá společnost HealthCare Institute. V bodech, které se věnují hodnocení z pohledu zaměstnanců, totiž Kroměřížská nemocnice v rámci Zlínského kraje zvítězila. V hodnocení nemocnic z celé České republiky skončila na 17. místě.

Ve Zlínském kraji se ankety zúčastnily asi čtyři stovky respondentů, v rámci České republiky v ní hlasovalo více než sedm tisíc zaměstnanců nemocnic. „Jsme tímto výsledkem velmi potěšeni a skutečně si ho vážíme. Spolupráce v rámci nemocnice je pro nás velmi důležitá a pro chod nemocnice nezbytná,“ zhodnotila potěšeně výsledky Lenka Mergenthalová, předseda představenstva Kroměřížské nemocnice.

Ti, kteří nestihli své sympatie vyjádřit v tomto roce, mají možnost vyplnit nový dotazník již za několik týdnů. Další ročník ankety zahájí společnost HealthCare Institute již 1. února 2015 a zájemci budou moci hlasovat do 31. srpna. Svůj názor v něm budou moci opět vyjádřit jak zaměstnanci, tak pacienti zúčastněných nemocnic.

Další informace:

    Veronika Klímová
    Tisková mluvčí Kroměřížské nemocnice a.s.
    Tel.: (+420) 731 640 437
    E-mail: veronika.klimova@nem-km.cz

 

« Zpět do kategorie

 

Rychlé odkazy