Ortopedie, Jana Šuranská

Vážený pane primáři.

Chtěla bych Vám co nejsrdečněji poděkovat za pomoc a provedení zákroku, za laskavou péči a vyřešení zdravotních potíží které mě trápily, výměnu kyčelního kloubu.

Děkuji Vám mnohokrát za srdečné přijetí, vcítění se do vyplašené pacientky, která měla hlavu plnou obav a smíšených pocitů ze zákroku i z toho, co bude dál následovat a plně spoléhala na Vás a pomoc kolegů, odborníků.

Děkuji samozřejmě za skvělou péči celého vašeho ortopedického oddělení počínaje ortopedickou ambulancí.

Během hospitalizace jsem se setkala s empatickým, lidským, profesionálním přístupem sestřiček i pomocného personálu, který měl vždy pro pacienta srdce na dlani a byl ochoten pomoci, odlehčit, ulevit od bolesti, ale především potěšit laskavým slovem a povzbuzením, že bude nám bude „ pacientům“  už jen lépe a lépe.

S úctou

Jana Šuranská