Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Napište nám Facebook Instagram Nahoru

Mladík potěšil dětské oddělení desetikilovým vejcem z čokolády

Velmi originální dárek doputoval na Dětské oddělení Kroměřížské nemocnice a.s. Čtyřiadvacetiletý David Baďura z Kroměříže se totiž rozhodl s pacienty i personálem podělit o netradiční výhru.

Na oddělení totiž zamířil s bezmála desetikilovým čokoládovým vejcem, které vyhrál v soutěži pořádané kroměřížskou pizzerií Dal Conte.

 

„Vůbec jsem nepočítal s výhrou, takže jsem nevěděl, co s ní udělat. I když miluji čokoládu, tak jsem věděl, že takové množství bychom jí doma nesnědli. Proto jsem se rozhodoval, komu bych výhru daroval, a jako první mě napadlo dětské oddělení v nemocnici. Říkal jsem si, že všechny děti mají rády čokoládu a personál by potřeboval trochu čokolády na nervy,“ podotkl s úsměvem dárce.

 

A nemýlil se, radost na oddělení byla veliká. Druhým překvapením pak pro všechny bylo to, že uvnitř obrovského vejce byl schovaný další dárek v podobě barevných sluchátek.

 

„Velmi za tento netradiční, ale opravdu moc milý dárek děkujeme, potěšil naše pacienty i nás. Tolik čokolády pohromadě jsme snad nikdy neviděli,“ dodala s úsměvem vrchní sestra oddělení Ivana Dvořáková.

 

Více fotografií a video z rozbalování netradičního dárku naleznete na Facebooku Kroměřížské nemocnice.

 

 vejce.jpg

 

« Zpět do kategorie

 

Rychlé odkazy