Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Napište nám Facebook Instagram Nahoru

Benefici nemocnice podpořily stovky lidí

Osm stovek lidí přišlo v soboru 1. listopadu na kroměřížské Výstaviště Floria, aby minimálně svou účastí podpořili 1. ročník Benefice Kroměřížské nemocnice a.s., Radia Kroměříž a Výstaviště Floria Kroměříž. Výtěžek z celé akce bude směřován na podporu Gynekologicko-porodnického oddělení Kroměřížské nemocnice.

Celý program, který odstartoval ve 13 hodin, byl sestaven tak, aby si na své přišel doslova každý – děti, rodiče i dědečkové a babičky. „Na podporu naší nemocnice vystoupila spousta lidí nejen z uměleckého světa, čehož si velmi vážíme. Všichni vystoupili bez nároku na honorář, za což zejména v dnešní době velmi děkujeme. Myslím, že se celá akce opravdu vydařila a lidé byli spokojeni,“ uvedla Lenka Mergenthalová, předseda představenstva Kroměřížské nemocnice.

V pondělí 10. listopadu pak zavítali do Kroměřížské nemocnice všichni partneři akce, tedy Miroslav Karásek z Radia Kroměříž, Miroslava Ševčíková z Výstaviště Floria Kroměříž a Irena Konečná z Restaurace a kavárny Scéna Kroměříž, aby přímo na Gynekologicko-porodnické oddělení předali šek s kompletním výtěžkem z akce. „Předáváme v hotovosti 45 tisíc korun, které jsou výtěžkem ze vstupného, tomboly a občerstvení na benefici. Dalších více než deset tisíc korun věnovala Restaurace a kavárna Scéna formou občerstvení pro účinkující přímo na benefici,“ vypočítal Miroslav Karásek z Radia Kroměříž.

Finanční prostředky, které Kroměřížská nemocnice získala, budou využity při budování nového porodního pokoje. Stavební práce začaly právě v pondělí 10. listopadu, přičemž cílem celé rekonstrukce je zútulnění prostor porodních sálů tak, aby se maminky a jejich miminka cítily v porodnici Kroměřížské nemocnici ještě příjemněji a více jako doma.

Další informace:

    Veronika Klímová
    Tisková mluvčí Kroměřížské nemocnice a.s.
    Tel.: (+420) 731 640 437
    E-mail: veronika.klimova@nem-km.cz

 

« Zpět do kategorie

 

Rychlé odkazy