Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Napište nám Facebook Instagram Nahoru

Kroměřížská nemocnice otevře vakcinační centrum

Kroměřížská nemocnice a.s. otevře v úterý 6. dubna velkokapacitní očkovací centrum. Jeho zázemí vznikne v hale B Výstaviště Kroměříž, kam se přesune vakcinace všech skupin obyvatel.

 

„V první fázi budou ve vakcinačním centru pracovat čtyři očkovací týmy, které budou schopny za den očkovat až 660 lidí. Podle množství dodaných očkovacích vakcín budeme schopni navýšit kapacitu až na tisíc očkovaných denně,“ uvedla předsedkyně představenstva Kroměřížské nemocnice Lenka Mergenthalová.

 

V areálu výstaviště aktuálně probíhají přípravy na zahájení provozu, buduje se zázemí pro očkovací týmy i administrativní část střediska. Výhodou umístění vakcinačního centra bude jeho dobrá dostupnost, dostatečně velké parkovací plochy i bezbariérový přístup pro imobilní pacienty. Přesunem očkovacího centra z areálu nemocnice budou vyřešeny také logistické problémy zejména s dopravou, k nimž při zvýšeném pohybu osob i automobilů v přetíženém areálu nemocnice dochází. I nadále bude nutné se nejdříve k očkování zaregistrovat v rezervačním systému, který lidé naleznou na webových stránkách nemocnice www.nem-km.cz.

 

ockovaci_centrum.jpg

mapa2.jpg

 

« Zpět do kategorie

 

Rychlé odkazy