Kroměřížská nemocnice očkuje v areálu i v terénu, překročila už tisícovku naočkovaných první dávkou

Kroměřížská nemocnice má za sebou tisícovku naočkovaných, během tří týdnů v tamním očkovacím centru aplikovali první dávku vakcíny proti covidu zdravotníkům a seniorům patřícím do prioritní skupiny obyvatel. Minulou středu začala nemocnice s očkováním seniorů ve věku 80 let a starších. Očkování ale neprobíhá pouze v nemocničním areálu, od minulého týdne také vyrážejí dva mobilní týmy z nemocnice do terénu a očkují klienty a zaměstnance domovů pro seniory na Kroměřížsku. Ve čtvrtek a v pátek očkovali v Kroměříži a Holešově, dnes pokračují v Kroměříži a ve Vážanech a plán výjezdů do domovů pro seniory mají i na zbývající lednové dny.