Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Napište nám Facebook Instagram Nahoru

Výstaviště Floria podpořilo porodnici

Finanční dar ve výši 30 tisíc korun získala v pátek 3. října Kroměřížská nemocnice a.s.. Hodnotný šek, který poputuje na rozvoj Gynekologicko-porodnického oddělení, předala zástupcům nemocnice manažerka Výstaviště Floria v Kroměříži Miroslava Ševčíková.

„Jsme za tento dar opravdu vděčni, protože nám velmi záleží na tom, aby se u nás novopečené maminky i jejich miminka cítily dobře, a právě tyto peníze nám pomohou k dalšímu zútulnění porodních sálů,“ uvedla Lenka Mergenthalová, předseda představenstva Kroměřížské nemocnice a.s..

Zároveň upozornila, že v současné době se na porodních sálech buduje nový porodní pokoj, který u rodiček a jejich doprovodu ještě více navodí útulnou atmosféru rodinného prostředí, kterým se porodnice může pyšnit už nyní a je lákavější pro stále více nastávajících maminek.

 

Předaným šekem však spolupráce Kroměřížské nemocnice a.s. a Výstaviště Floria nekončí. „Na 1. listopadu připravujeme ještě ve spolupráci s Radiem Kroměříž benefiční odpoledne, přičemž veškerý výtěžek z této akce poputuje na rozvoj Gynekologicko-porodnického oddělení. Věříme, že tato akce přiláká širokou veřejnost ze všech věkových kategorií. Na své si v připravovaném programu přijdou děti, dospělí i senioři. Hlavním hostem této akce bude několikanásobný slovenský slavík Peter Cmorik,“ dodala Mergenthalová.

Další informace:

    Veronika Klímová
    Tisková mluvčí Kroměřížské nemocnice a.s.
    Tel.: (+420) 731 640 437
    E-mail: veronika.klimova@nem-km.cz

 

« Zpět do kategorie

 

Rychlé odkazy