Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Napište nám Facebook Instagram Nahoru

Kroměřížské výstaviště ožije jedinečnou beneficí

Nový zápis do kulturního a společenského života připravuje společnými silami Kroměřížská nemocnice a.s., Radio Kroměříž a Výstaviště Floria. 1. listopadu se totiž právě v prostorách Výstaviště uskuteční první ročník benefičního koncertu na podporu Gynekologicko-porodnického oddělení Kroměřížské nemocnice.

Celý program, který odstartuje ve 13 hodin, je sestaven tak, aby si na své přišel doslova každý – od dětí školou povinných po dědečky a babičky. Během odpoledne se tak na pódiu objeví tým nevšedních lidí s nevšedními zájmy Anomalous, uznávaní tanečníci Kateřina Kolmanová a Radim Přádka, kouzelník Jiří Hadaš, taneční orchestr Leopardi, dívčí pěvecký sbor Střední pedagogické školy Kroměříž či
žáci soukromé základní umělecké školy D-music, šmrnc pak programu dodá přehlídka módních účesů salonu TOP HAIR Kateřina Straková.

Svým vystoupením benefici podpoří také zpěvačka Alžběta Kolečkářová, uznávaný hudebník a autor mnoha filmových songů Honza Ponocný se svým Circusem Ponorka nebo kroměřížský rodák a letošní jubilant Standa Hložek, který na pódiu předá pomyslnou štafetu pětinásobnému slovenskému slavíkovi Peteru Cmorikovi. Celý program pak završí hulínská kapela VSPH.

„Na podporu naší nemocnice kývla spousta lidí nejen z uměleckého světa, čehož si velmi vážíme. Všichni vystoupí bez nároku na honorář, což je v dnešní době opravdu úctyhodné a my za to děkujeme. Ve stejném duchu pracuje také realizační tým, který si dal na programu skutečně záležet,“ uvedla Lenka Mergenthalová, předseda představenstva Kroměřížské nemocnice s tím, že myšlenkou celé akce je, že veškerý výnos, včetně vstupného, poputuje právě na porodnické oddělení.

„Stále se snažíme oddělení zdokonalovat nejen technicky, ale také po lidské stránce. Věříme, že se nám díky benefici podaří dovybavit nový porodní pokoj, v němž se rodičky i jejich doprovod budou cítit jako doma. Přejeme si, aby se u nás maminky i jejich miminka cítily příjemně, rády na nás vzpomínaly a případně se k nám znovu vrátily,“ dodala s úsměvem Mergenthalová.

Součástí benefičního odpoledne bude také bohatý doprovodný program tvořený velkým dětským světem s rozmanitými atrakcemi či stánek zdraví pod taktovkou žáků Střední zdravotnické školy v Kroměříži.

Další informace:

    Veronika Klímová
    Tisková mluvčí Kroměřížské nemocnice a.s.
    Tel.: (+420) 731 640 437
    E-mail: veronika.klimova@nem-km.cz

 

« Zpět do kategorie

 

Rychlé odkazy