Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Napište nám Facebook Instagram Nahoru

V kraji jsou podle ankety nejspokojenější zaměstnanci Kroměřížské nemocnice

V celorepublikové anketě, kterou každoročně vyhlašuje společnost HealthCare Institute, se mezi zdravotnickými zařízeními ve Zlínském kraji stala nejlépe hodnocenou z pohledu zaměstnanců právě Kroměřížská nemocnice. Personál odpovídal v průzkumu na otázky zaměřené na spokojenost zaměstnanců v pracovním kolektivu, na míru přesčasové a administrativní práce a také na celkovou spokojenost v dané nemocnici. Dále zaměstnanci hodnotili například také bezpečnost pacientů, ale i zdravotníků v provozu své nemocnice.

 

„Naši zaměstnanci si zaslouží poděkování za to, jak práci pro naši nemocnici hodnotí. Jejich kladné hodnocení je zároveň pádnou odpovědí těm několika nespokojeným, kteří si na práci v Kroměřížské nemocnici stěžují, a také městu Kroměříž, pro které jsme významným zaměstnavatelem,“ prohlásil Petr Liškář, ředitel Kroměřížské nemocnice.

 

V dalších kategoriích celorepublikového průzkumu byla zdravotnická zařízení hodnocena z pohledu spokojenosti hospitalizovaných pacientů, kde v kraji nejlépe uspěla Vsetínská nemocnice, naproti tomu pacienti v ambulantní péči ocenili nejlépe v kraji EUC Kliniku Zlín, z pohledu finančního zdraví pak nejvyšší hodnocení v regionu získala Krajská nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně. Kroměřížská nemocnice v letošní anketě získala ocenění také za 2. místo v kraji v hodnocení hospitalizovaných pacientů.

 

Společnost HealthCare Institute pořádala celorepublikové komplexní hodnocení českých nemocnic "Nejlepší nemocnice ČR 2020" už popatnácté, další ročník ankety bude probíhat v příštím roce opět od začátku února až do konce srpna.

 

« Zpět do kategorie

 

Rychlé odkazy