Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Napište nám Facebook Instagram Nahoru

Urologické oddělení, pan Ladislav Špaček

Vážený pane řediteli,

 dovolte, abych vyjádřil velké poděkování Vám a Vašim spolupracovníkům, lékařům a sestrám Kroměřížské nemocnice.

 

Můj bratr byl připraven na urologickou operaci v pražské Thomayerově nemocnici. Přes úporné bolesti a bezvýchodný stav ho kvůli covidové krizi odmítli ve smluvený den přijmout a odložili termín operace do nedohledna. Zkoušel jsem kontaktovat další nemocnice v okolí Prahy, pak i dál, ale všude hlásili obsazeno. Až jediná Kroměřížská nemocnice, poté, co jsem vysvětlil, v jakém stavu je bratr, vyhověla mé prosbě a přijala ho k operaci.

 

Od prvního okamžiku probíhala veškerá péče na skvělé úrovni, jak lékaři, tak sestry byli velmi trpěliví a empatičtí. Velké uznání patří primáři Urologického oddělení MUDr. Lumíru Domesovi a jeho zástupci MUDr. Michalu Plintovičovi. Všechny obtíže, které provázejí operaci, bratr lépe snášel, když viděl pozorný personál všech oddělení, která se podílela na jeho léčbě, urologického, chirurgického a jednotky intenzivní péče.

 

Rád bych vyjádřil uznání všem lékařům a sestrám, a především Vám, za pomoc a příkladnou péči, a to ve chvíli, kdy všechna ostatní zdravotnická zařízení selhala. Děláte skvělé jméno našemu zdravotnictví, svému regionu, a především Kroměřížské nemocnici.

 

Se srdečným pozdravem

Ladislav Špaček

 

« Zpět do kategorie

 

Rychlé odkazy