Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Napište nám Facebook Instagram Nahoru

Ortopedie, pan Josef Kretek

Vážený pane řediteli, touto cestou bych Vám chtěl poděkovat za profesionalitu a odbornost ošetřujících lékařů a zdravotních sester ortopedického oddělení a především panu primáři MUDr. Mohebu Rafimu.

Dne 7.9.2020 jsem absolvoval na ortopedickém oddělení Vaší nemocnice operaci levého kolene (TEP). Této operaci předcházela celá řada vyšetření jak interní vyšetření, neurologické vyšetření, zubní, cévní, rentgeny, anesteziologickoresuscitační vyšetření, autotransfuze. Operace byla náročná, neboť v roce 2013 jsem utrpěl úraz na levém koleni s následnou operací, po níž mi v koleni zůstaly 2 šrouby. V červnu minulého roku jsem prodělal středně těžkou mozkovou příhodu. Tuto náročnou operaci jsem absolovoval s lokální spinární anestezií, což mi umožnilo naslouchat zvukům, které charakterizovaly opravdovou náročnost operace. Na pokoji s intenzivní péčí nám byla věnována neobyčejná péče, jak ze strany lékařů, tak od sestřiček. Byl jsem mile překvapen velmi kvalitní a hodnotnou stravou.

Třetí den po operaci jsem absolovoval RTG kolene a byl jsem obeznámen přímo panem primářem, že operace proběhla v pořádku a bez jakýchkoliv problémů. Dále následovalo rehabilitační cvičení, převoz do Sanatoria Klimkovice.

 Přes to všechno, jak jsem se operace obával, jsem rád, že jsem ji úspěšně absolvoval.

 

Proto děkuji Vám, lékařům a sestřičkám oddělení ortopedie nemocnice Kroměříž za mimořádnou péči, profesionalitu a velké úsilí, které věnovali v této nelehké době nám všem pacientům. Josef Kretek

 

« Zpět do kategorie

 

Rychlé odkazy