Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Napište nám Facebook Instagram Nahoru

Ambulance onkologie poskytuje kvalitnější péči

Zlepšení časové dostupnosti, fungující objednávkový systém a zejména návaznost a propojenost s dalšími obory přinesl příchod nových lékařek na onkologické oddělení Kroměřížské nemocnice a.s.. Nový tým tak od září tvoří vedle empatických a zkušených zdravotních sester MUDr. Kristýna Divišová, která praxi získala zejména ve Fakultní nemocnici U svaté Anny v Brně, a MUDr. Barbora Dolečková, zkušená lékařka působící v Masarykově onkologickém ústavu v Brně na Žlutém kopci.

Současný stav zajišťuje pacientům vysoce odbornou komplexní onkologickou péči s návazností na komplexní onkologická centra. Velkým přínosem jsou u obou lékařek také jejich praktické zkušenosti z vyšších onkologických center, která se zabývají biologickou léčbou.

Onkologická ambulance nabízí také možnost objednat se telefonicky k ambulantnímu vyšetření. Objednáváním a efektivním plánováním dochází ke zlepšení časové dostupnosti vyšetření, což je už nyní pacienty velmi kladně hodnoceno. Pacienti se mohou telefonicky objednávat denně od 7 do 15 hodin na telefonním čísle 573 322 372. V čase od 8 do 14 hodin budou od října moci zájemci využít také telefonické konzultace.

Další informace:

    Veronika Klímová
    Tisková mluvčí Kroměřížské nemocnice a.s.
    Tel.: (+420) 731 640 437
    E-mail: veronika.klimova@nem-km.cz

 

« Zpět do kategorie

 

Rychlé odkazy