Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Napište nám Facebook Instagram Nahoru

Šek z virtuálního utkání fotbalistů a hokejistů pomůže s nákupem přístroje pro novorozence

Šek na částku 30 tisíc korun, která je výtěžkem virtuálního utkání kroměřížských fotbalistů a hokejistů, věnovali sportovci Kroměřížské nemocnici. Ta se rozhodla částku použít na nákup přístroje pro screening sluchu u novorozenců.

 

„Z výtěžku virtuálního utkání částečně uhradíme náklady na pořízení této technologie, která bude umístěna na dětském oddělení. Sportovcům i všem, kteří k němu přispěli, ze srdce děkujeme," uvedl Jiří Javora, náměstek léčebné péče Kroměřížské nemocnice, který šek převzal v polovině srpna přímo na fotbalovém hřišti před zápasem Hanácké Slavie Kroměříž s Rosicemi. Za sportovce šek předával místostarosta Města Kroměříže a manažer HK Kroměříž Karel Holík a předseda výkonného výboru SK Hanácké Slavie Kroměříž Martin Bsonek.

 

Charitativní virtuální utkání Hanácké Slavie s Hokejovým klubem Kroměříž se uskutečnilo už v květnu, tedy v době, kdy probíhala pandemie koronaviru. Jeho uspořádání podpořilo i Město Kroměříž. Všichni, kteří se na projektu podíleli nebo si zakoupili virtuální vstupenku, chtěli vyjádřit poděkování zdravotníkům a všem dalším zaměstnancům Kroměřížské nemocnice za jejich péči o pacienty v době pandemie.

 

 

« Zpět do kategorie

 

Rychlé odkazy