Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Napište nám Facebook Instagram Nahoru

Kožní ambulance - paní Lucie Menšíková, Martinice

Vážený pane řediteli, vážený pane primáři,

absolvovala jsem dnes ve Vaší nemocnici vyšetření a zákrok na kožní ambulanci.

Zjistila jsem, že se mi kožní výrůstek, který mám již dlouho, velmi zvětšil, změnil tvar i barvu a jelikož jsem v 36tt těhotenství, velice mě tento fakt znepokojil.

Dnes ráno jsem proto volala na kožní ambulanci, kde mi milá sestřička, paní Oklešťková, dala termín na vyšetření hned dnes na 10 hodin dopoledne. K mému překvapení jsem čekala nejvýše 5 minut, což mě příjemně překvapilo. Když jsem sestřičce předávala kartičku pojištěnce, hned věděla, že jsem si volala. Následné vyšetření a ošetření bylo jedním slovem luxusní. Sestřička i paní doktorka Rašková byly velmi empatické a uklidnily mě, že se nejspíše nejedná o nic závažného. Bylo mi nabídnuto okamžité odstranění výrůstku, což jsem velmi ráda přijala. Zákrok byl rychlý, bezbolestný, byla jsem informovaná, co se bude dít. Oceňuji i velmi slušnou a lidskou komunikaci mezi paní doktorkou a sestřičkou, díky čemuž byla atmosféra v ordinaci pro mě coby pacienta, velmi příjemná a mnohem méně sterilní. Celou dobu byl se mnou i můj manžel - cením si toho, že jeho přítomnost nebyla považována za nic zvláštního (vzhledem k vysokému stupni gravidity je mi velkou pomocí i jen při vstávání z lůžka po zákroku). Musím zmínit, že jsem zaslechla i příjem malé pacientky k panu primáři a též jeho komunikace s holčičkou byla báječná.

Tímto bych chtěla velmi poděkovat sestřičce i paní doktorce za skvělou komunikaci a péči, a Vám, pane řediteli a pane primáři, udělit pochvalu za profesionální a lidský přístup Vašich zaměstnanců a kolegů.

Přeji Vám krásný den a jsem s pozdravem! Lucie Menšíková, Martinice

 

 

« Zpět do kategorie

 

Rychlé odkazy