Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Napište nám Facebook Instagram Nahoru

Poděkování za péči

Dobrý den,

strávila jsem několik dní ve vaší nemocnici, a tak bych se velmi ráda s vámi podělila o zážitky, kterých se mi zde dostalo. Dne 19. 6. 2014 jsem byla přijata na Gynekologicko-porodnické oddělení Kroměřížské nemocnice a.s., následující den mě pak čekala sekce, při které se narodil můj syn Tomáš. Poté následoval jeden den na pooperačním pokoji a dále několik dalších dní na běžném pokoji i s novorozeným miminkem. Původně jsem zvažovala rodit v jiné porodnici, ale po konzultaci s mým ošetřujícím lékařem MUDr. Karlem Werner a primářem oddělení MUDr. Jaroslavem Přibíkem jsem se rozhodla právě pro vaši porodnici.

Byla jsem překvapena péčí, které se mi dostalo. Už během přípravy na sekci byl kolektiv vašich zaměstnanců velice milý a schopný. Cítila jsem se v dobrých rukou. Během operace váš absolutně schopný tým pod vedením pana primáře a jeho zástupce MUDr. Lukáše Vaculy rychle reagoval na komplikace, které se vyskytly. Porodní asistentky i zdravotní sestry, které se o mně staraly na pooperačním i následně běžném pokoji, byly maximálně profesionální. Také sestřičky i lékaři na Novorozeneckém oddělení byli výborní. Sestřičky věnovaly velkou péči tomu, abychom při odchodu z porodnice uměli, já i malý Tomáš, činnosti, které spolu následně máme zvládat sami. Jejich rady byly vždy dobře mířeny a naše učení usnadňovaly.

Kdykoli bylo třeba, byl veškerý personál nablízku připraven rychle pomoci. O odbornosti vašich zaměstnanců, lékařů a sester, nebylo pochyb, ani jsem nečekala, že by mohli zklamat, ale jejich přístup k práci a ochota byly někdy neuvěřitelné. Vždy mi všichni předávali svým pozitivním přístupem a aktivitou tolik potřebnou energii, a to se všude nevidí.

Jednoduše řečeno byla jsem překvapena luxusní péčí, které se nám oběma, mně i miminku, dostalo a ráda bych touto cestou všem zaměstnancům obou oddělení, od pana primáře, přes lékaře, porodní asistentky, sestřičky i ošetřovatelky, poděkovala a vyjádřila obrovskou úctu k péči o budoucí maminky a nově narozená miminka, a k přístupu k práci, kterou tito lidé vykonávají.

Ještě jednou vám velice všem děkuji

PhDr. Jana Chlápková a syn Tomáš

 

Další informace:

    Veronika Klímová
    Tisková mluvčí Kroměřížské nemocnice a.s.
    Tel.: (+420) 731 640 437
    E-mail: veronika.klimova@nem-km.cz

 

« Zpět do kategorie

 

Rychlé odkazy