Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Napište nám Facebook Instagram Nahoru

lékař/ka absolvent

Kroměřížská nemocnice hledá lékařky či lékaře s nadšením pro interní obory. Rádi Vás podpoříme v další specializaci nejenom interním či neurologickým směrem, ale také na pneumologii a ftizeologii, nefrologii, gastroenterologii, geriatrii, hematologii či endokrinologii/diabetologii.

 

Slovy primáře MUDr. Pavla Třeštíka: "Interna je královnou medicíny, zaujala mě širokým záběrem, nutností analýzy i syntézy a někdy až detektivní prací. V rámci interny jsem se pak začal věnovat kardiologii, která se stala mou srdeční záležitostí".

 

Jsme nemocnice s bohatou tradicí a výbornou dopravní dostupností. Stejně tak umíme pomoci se zajištěním bydlení přímo v Kroměříži. Disponujeme špičkovým přístrojovým vybavením. Naše oddělení jsou akreditována pro vzdělávání, podporujeme týmovou spolupráci a ducha. Odborné vedení je Vám vždy k dispozici. Pojďte se k nám podívat, rádi s Vámi strávíme den či dva, udělejte si představu sami....

 

Za Vaši práci Vám nabízíme férovou odměnu v podobě nástupní mzdy od 36 300 Kč, ke které po zkušební době přibude i výkonnostní odměna a další benefity.Dále Vám nabízíme: 

- práci v příjemném pracovním kolektivu 

- příspěvek na stravování

- 5 týdnů dovolené

- nadstandardní pokoje při léčbě v nemocnici 

- zvýhodněný tarif mobilních operátorů pro zaměstnance i rodinu

- zvýhodněná nabídka vybraných bankovních produktů

- parkování v areálu, slevy na cestování a další

zaměstnanecké benefity 

 

Požadujeme:

- specializovanou způsobilost v uvedeném oboru dle zákona č. 95/2004 Sb.

- zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost

 

Kontakt: 

V případě Vašeho zájmu prosím zašlete svůj životopis na  kariera@nem-km.cz se Souhlasem se zpracováním osobních údajů nebo nám jednoduše zavolejte.

 MUDr. Pavel Třeštík, primář odd. interny, 602 783 294, pavel.trestik@nem-km.cz

 

« Zpět do kategorie

 

Rychlé odkazy