Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Napište nám Facebook Instagram Nahoru

Kroměřížská nemocnice ruší některé poplatky

Vyjít vstříc pacientům a zároveň zvýšit jejich komfort při využití některých služeb se rozhodlo vedení Kroměřížské nemocnice a.s.. Nově zrušilo některé poplatky, které byly v rámci nemocnice vybírány.

„S okamžitou platností jsme zrušili poplatky za přítomnost otců u porodu. Věříme, že nastávající rodiče toto rozhodnutí potěší a alespoň trošku přispěje k tomu, že se nastávající maminky budou v přítomnosti svých blízkých cítit lépe,“ poznamenala Lenka Mergenthalová, předseda představenstva Kroměřížské nemocnice a.s..

Dalším zrušeným poplatkem, který potěší širší okruh pacientů, je pak poplatek za parkování. „Pokud si pacient vyzvedne recept v některé ze dvou lékáren naší nemocnice a předloží přitom výjezdový lístek, bude mu umožněn bezplatný výjezd,“ vysvětlila Mergenthalová s tím, že stejné podmínky platí také pro ty, kteří si v lékárně nakoupí bez receptu za minimálně 299,-.

V Kroměřížské nemocnici jsou v současné době v provozu dvě lékárny sloužící veřejnosti. První z nich je v budově E – vrátnice, tedy přímo u výjezdu z areálu nemocnice, druhá pak v budově L s příchodem od chirurgických ambulancí. Více informací o nabídce a sortimentu nemocniční lékárny mohou pacienti a zákazníci získat na webových stránkách http://www.nem-km.cz/o-nemocnici/lekarna/.

 

Další informace:

    Veronika Klímová
    Tisková mluvčí Kroměřížské nemocnice a.s.
    Tel.: (+420) 731 640 437
    E-mail: veronika.klimova@nem-km.cz

 

« Zpět do kategorie

 

Rychlé odkazy