Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Napište nám Facebook Instagram Nahoru

Občané mají možnost ocenit také zdravotníky z Kroměřížské nemocnice

Prvního ročníku ocenění „Pracovník roku ve zdravotních službách Zlínského kraje“, kterou letos poprvé vyhlásil Zlínský kraj, se mohou zúčastnit také zdravotníci Kroměřížské nemocnice a.s. Jednotlivci i organizace z řad veřejnosti mohou na Odbor zdravotnictví Krajského úřadu Zlínského kraje posílat své návrhy na ocenění lidí, které budou následně posuzovány podle kritérií zohledňujících především profesionální a etický přístup k povolání zdravotníka.

„Věříme, že také v Kroměřížské nemocnici pracuje mnoho lidí, kteří by si takovéto ocenění zasloužili. Budeme proto rádi, pokud občané využijí této možnosti a vyplní nominační formulář, který je umístěný na našich webových stránkách www.nem-km.cz,“ uvedla Lenka Mergenthalová, předseda představenstva Kroměřížské nemocnice.

Zájemci z řad občanů mohou přitom posílat své nominace do 31. srpna 2014. Vedení kraje chce tímto způsobem vyzdvihnout přínos lékařů, sester, záchranářů či zdravotnických asistentů, tedy všech, kdo zachraňují lidské životy a pečují o zdraví nás všech.

Navržené kandidáty bude následně hodnotit komise, v níž bude mít své slovo krajský radní pro oblast zdravotnictví, vedoucí Odboru zdravotnictví Krajského úřadu Zlínského kraje a dále zástupci lůžkových i ambulantních zdravotnických zařízení Zlínského kraje i profesních organizací jako jsou například lékařské komory, asociace sester a podobně.

Slavnostní vyhlášení a ocenění vítězů ankety se uskuteční v listopadu 2014, přičemž se předpokládá ocenění čtyř osob – dvou lékařů a dvou pracovníků v kategorii nelékařský zdravotnický personál (zdravotní sestra, záchranář, asistent).

Formulář určený k nominaci vybraných kandidátů zájemci naleznou pod odkazem na titulní stránce webového portálu Kroměřížské nemocnice www.nem-km.cz, další informace jsou k dispozici také na webových stránkách Zlínského kraje www.kr-zlinsky.cz.

S využitím zprávy Zlínského kraje.

Další informace:

    Veronika Klímová
    Tisková mluvčí Kroměřížské nemocnice a.s.
    Tel.: (+420) 731 640 437
    E-mail: veronika.klimova@nem-km.cz

 

« Zpět do kategorie

 

Rychlé odkazy