Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Napište nám Facebook Instagram Nahoru

KORONAVIRUS: MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ PLATNÁ OD 17. 3. 2020 DO ODVOLÁNÍ

VÁŽENÍ PACIENTI,

V SOUVISLOSTI S AKTUÁLNÍ EPIDEMIOLOGICKOU SITUACÍ A VZHLEDEM KE KRIZOVÝM OPATŘENÍM RUŠÍ KROMĚŘÍŽSKÁ NEMOCNICE S OKAMŽITOU PLATNOSTÍ VŠECHNY PLÁNOVANÉ VÝKONY A TAKÉ VŠECHNA PREVENTIVNÍ A PLÁNOVANÁ VYŠETŘENÍ.

 

ŽÁDÁME PACIENTY, KTEŘÍ NEMAJÍ AKUTNÍ ZDRAVOTNÍ POTÍŽE, ABY AŽ DO ODVOLÁNÍ NEVSTUPOVALI DO AREÁLU KROMĚŘÍŽSKÉ NEMOCNICE.

 

PODROBNÉ INFORMACE K OPATŘENÍM PLATNÝM OD 17. BŘEZNA 2020 DO ODVOLÁNÍ NAJDETE PĚHLEDNĚ ZDE

 

SMYSL OPATŘENÍ

Primárním cílem těchto opatření je minimalizace rizika zavlečení infekčního onemocnění COVID-19 do prostor nemocnice, chceme ochránit nejen hospitalizované pacienty, ale rovněž zdravotníky tak, abychom rovněž zvládli udržet a zajistit i do budoucna akutní a neodkladnou péči o neinfekční pacienty.

 

VSTUP DO AREÁLU

Akutní pacienti, nejsou-li přiváženi vozidlem zdravotnické záchranné služby, přicházejí do nemocnice pěšky a pouze hlavní branou z Havlíčkovy ulice. Ostatní vstupy a vjezdy do areálu jsou uzavřeny.Stejně tak jsou uzavřeny jednotlivé budovy nemocnice, které jsou přístupné vždy pouze jedním vchodem.

 

TŘÍDĚNÍ PACIENTŮ

Pacienti do nemocnice vstupují jedinou cestou a to přes vstupní třídící stan (TRIAGE), který je umístěn mezi budovou B a C v blízkosti brány u hlavní cesty. Zdravotnický personál, který stan obsluhuje, změří příchozímu pacientovi tělesnou teplotu, vyplní s ním dotazník a poté pacienta podle roztřídění do příslušné kategorie vybaví příslušnou tirážovou kartičkou. S touto kartičkou se pacient dostaví na příslušné oddělení nemocnice k ošetření. Bez ní nebude nikde ošetřen!

 

PROVOZ LÉKÁRNY

Ústavní lékárna v nemocniční budově L má prodlouženou provozní dobu ve všední dny do 18.00 hodin, výdejna v budově E u vjezdu je uzavřena.

 

DÁRCI KRVE

Dárci krve jsou i během zpřísněných opatření vítáni. Uzavřen je samozřejmě i vstup do budovy L z Havlíčkovy ulice, kudy jsou dárci zvyklí na Transfuzní a hematologické oddělení Kroměřížské nemocnice přicházet. Dárci jsou vpuštěni v doprovodu personálu, který si je u vchodu do budovy L vyzvedne.

 

TELEFONICKÝ KONTAKT PRO NUTNÉ KONZULATCE JE (+420) 739 594 828. 

 

VÁŽENÍ PACIENTI, DĚKUJEME VÁM ZA POCHOPENÍ, TOLERANCI A TAKÉ SOUČINNOST PŘI DODRŽOVÁNÍ TĚCHTO MIMOŘÁDNÝCH OPATŘENÍ.

 

VEDENÍ KROMĚŘÍŽSKÉ NEMOCNICE

 

« Zpět do kategorie

 

Rychlé odkazy