Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Napište nám Facebook Instagram Nahoru

Místostarostka města Daniela Hebnarová přivítala prvního letošního Kroměřížana

Až na Tři krále přišel v Kroměřížské nemocnici na svět první letošní občánek města Kroměříže. Je jím chlapeček Tomáš Hánoš, který při porodu vážil 3650 gramů a měřil 50 centimetrů. Dnes před polednem maminku Kateřinu s jejím novorozeným synem navštívila přímo v porodnici místostarostka Daniela Hebnarová, která oběma popřála zdraví a předala velkého plyšového lva, finanční dar a kytici.

 

„Ať chlapeček roste a sílí do krásy a do radosti,“ uvedla při setkání s maminkou Daniela Hebnarová. Tomášek přišel podle slov samotné maminky na svět rychle. „Porod byl bezproblémový. Přáli jsme si, aby se chlapeček nenarodil přes svátky, abychom je prožili v klidu. Vůbec nás přitom nenapadlo, že by mohl být prvním kroměřížským miminkem,“ řekla Kateřina Hánošová. Služby kroměřížské porodnice si chválila. „Není náhoda, že sem jezdí rodit i maminky, které nejsou z Kroměříže. Jsem spokojená, je tu moc příjemné rodinné prostředí, po kterém se mi bude možná i stýskat,“ prohlásila s úsměvem maminka, pro kterou je Tomášek prvním dítětem.

 

Spolu se zástupci Města Kroměříže přišli mamince popřát také členové vedení Kroměřížské nemocnice v čele s ředitelem Petrem Liškářem. Loni se první obyvatel Kroměříže narodil 2. ledna, byl jím chlapeček Lukáš Kuzen.

 

Text: Egon Havrlant

Foto: Jan Vondrášek

 

 

« Zpět do kategorie

 

Rychlé odkazy