Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Napište nám Facebook Instagram Nahoru

Nemocnice Zlínského kraje mají nový společný časopis, pod názvem MAGNET právě vychází

Nemocnice založené Zlínským krajem mají nový společný MAGNET. Tak se totiž jmenuje magazín určený pro pacienty i zdravotnický personál. První číslo vychází právě v těchto dnech a čtenáři jej naleznou v nemocnicích ve Zlíně, Uherském Hradišti, Vsetíně a Kroměříži.

 

Časopis je celobarevný, má rozsah 48 stran a pro zájemce je zdarma dostupný v ambulancích a na lůžkových odděleních všech čtyř zdravotnických zařízení. Nové číslo se v nich objeví vždy jednou za tři měsíce. „Název MAGNET není jen zkratkou pro magazín s nemocniční tématikou, ale má také symbolizovat naši snahu přitáhnout pozornost pacientů a vůbec všech lidí, kteří se o dění v krajském zdravotnictví zajímají. Věřím, že se nám to podaří i díky řadě zajímavých rubrik, které časopis obsahuje,“ vysvětlil Radomír Maráček, předseda představenstev nemocnic Zlínského kraje a ředitel Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně.

 

MAGNET nabízí informace ze všech čtyř krajských nemocnic, které se o prostor v něm dělí rovným dílem. Kromě aktualit přináší také příběhy pacientů, články o nově zavedených diagnostických a léčebných metodách nebo technologiích, samozřejmostí jsou kvalitní fotografie, jimiž jsou texty doprovázeny. „Čtenářům představujeme také práci našich zdravotníků, osobností, hrdinů v bílém, kteří si určitě zaslouží uznání,“ uvedl Egon Havrlant, tiskový mluvčí nemocnic Zlínského kraje.

 

Magazín má i speciální odlehčenou rubriku, která dostala název Nemocniční štafeta a představí vždy některého ze zdravotníků a jeho profesi z trochu jiného úhlu. „Štafetu chceme předávat mezi jednotlivými nemocnicemi. Vystihuje náš záměr spojovat ty, jimž není zdravotnictví ve Zlínském kraji lhostejné,“ doplnil Radomír Maráček.

 

 

« Zpět do kategorie

 

Rychlé odkazy