Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Napište nám Facebook Instagram Nahoru

Zdravotníci z nemocnice i z terénu se opět setkali na Odborném dnu v Kroměříži

Zdravotníci z nemocničních oddělení a jejich kolegové z terénu diskutovali včera o odborných tématech na setkání, které už pošesté připravila Kroměřížská nemocnice. V rámci přednášek představili v průběhu odpoledne a večera novinky v péči o pacienty, nechyběla ani prezentace nového pracoviště magnetické rezonance, které zahájilo provoz teprve před měsícem. Odborný den proběhl už tradičně v prostorách Výstaviště Floria Kroměříž, účastnilo se jej na dvě stě padesát lékařů, sester a dalších zdravotnických profesionálů z regionu.

 

„Vedle našich odborníků z nemocničních oddělení se akce účastní také zdravotníci z terénu, kteří působí v ambulancích v regionu a své pacienty odesílají právě do péče Kroměřížské nemocnice. Jsme rádi, že se nám podařilo vytvořit prostor, kde mohou naši lékaři a sestry představit novinky ze svých oborů jak externím zdravotníkům, tak i svým kolegům z nemocnice,“ konstatoval Jiří Javora, náměstek pro léčebnou péči Kroměřížské nemocnice a hlavní organizátor akce.

 

Ve čtyřhodinovém odborném programu vystoupili zdravotníci z Kroměřížské nemocnice v oborech urologie, ortopedie, chirurgie, otolaryngologie, fyzioterapie, mikrobiologie, radiodiagnostika a plicní lékařství. Nechyběla také prezentace nové služby zavedené v Kroměříži v letošním roce, kterou je Centrum duševního zdraví poskytující terénní a ambulantní služby lidem s duševním onemocněním.

 

Více fotografií si můžete prohlédnout zde: https://flic.kr/s/aHsmE5kZpw.

 

 

 

« Zpět do kategorie

 

Rychlé odkazy