Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Napište nám Facebook Instagram Nahoru

První kroměřížské dítě roku 2019 je Lukáš, dnes jej do porodnice přišel přivítat starosta města

Na první dítě roku 2019 čekali v porodnici Kroměřížské nemocnice více než 37 hodin. Malý Lukášek Kuzen přišel na svět 2. ledna ve 13.15 hodin. Jeho rodičům Karině Ondřiškové a Radimu Kuzenovi dnes přišel do porodnice poblahopřát starosta Města Kroměříže Jaroslav Němec spolu s ředitelkou Kroměřížské nemocnice Lenkou Mergenthalovou.

„Termín porodu jsme měli až na konci ledna, ale věděli jsme, že se Lukášek narodí dřív. Dokonce jsme si mysleli, že to bude už před Vánocemi, takže jsme rádi, že vydržel až do nového roku,“ líčila šťastná maminka Karina Ondřišková. Chlapec při porodu vážil 3430 gramů a měřil 50 centimetrů. Výběr jména prý nebyl snadný, oba měli své favority, ale nakonec se s partnerem shodli právě na Lukášovi. „Doma budu mít samé chlapy, čekají tam na něj dva bráškové ve věku pěti let a jednoho roku,“ dodala se smíchem šestadvacetiletá maminka, která pochází ze slovenské Prievidze, ale s přítelem Radimem žije v Kroměříži.

Zástupci města přinesli Lukáškovi velkou plyšovou pandu a další dary včetně finančního, hračku a oblečení přidala také nemocnice a maminka dostala samozřejmě květiny.

 

 

« Zpět do kategorie

 

Rychlé odkazy