Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Napište nám Facebook Instagram Nahoru

Dětské oddělení, pan V. D.

Dobrý den,
   

dovolte mi touto formou projevit svůj obdiv Vaší nemocnici v Kroměříži, a to konkrétně Dětskému oddělení, na které můžete být zcela právem hrdi.
   

Můj maličký syn Davídek Dostal (narozen na konci března tohoto roku) i přes léčení kašle antibiotiky obvodním lékařem dostal zápal plic. Po našich urgencích pro nelepšení stavu i po využívání antibiotik byl ve Zlíně poslán na polikliniku, kde byl proveden snímek.
   

Následně po jeho vyhodnocení jsme se měli ihned dostavit na JIP dětského oddělení ve Zlíně. Zde bylo vyhodnoceno, že JIP umístění není úplně nutné a Davídek s maminkou byli umístěni na dětské oddělení ve zlínské Baťově nemocnici.
   

Bohužel po několika dnech zde byl nakažen rotaviry, vyšetření na jejich výskyt provedeno až po žádostech mé ženy, která o dětech nakažených rotaviry na dětském oddělení ve Zlíně slyšela od jiných maminek tam s dětmi hospitalizovaných.
   

Zaostalé a prostorem velmi omezení prostředí, stejně tak přístup některých pracovnic zlínského dětského oddělení ve mně od začátku nevzbuzoval důvěru. Nakažení rotaviry bylo pak jasným pomyslným přetečením poháru.
   

Na reverz jsme syna převezli ze Zlína do Vaší nemocnice v Kroměříži (pozitivní informace o profesionalitě zařízení od blízkých příbuzných), kde byl přijat na dětské oddělení v pozdních nočních hodinách ze 6. na 7.prosince. Už samotný vstup do krásného oddělení dětského oddělení byl dobrým signálem, který v nás vzbudil potřebnou důvěru, kterou jsme ve Zlíně zcela ztratili. Příjemné přijetí sester a paní doktorky Struhařové, věcné získávání informací a komunikace s námi, snaha o co nejšetrnější jednání s naším maličkým synem, krásné prostředí nemocničního pokoje a dětského oddělení vůbec – to pro nás byly důležité okamžiky, kdy jsme najednou pochopili, že zdraví a možná i život našeho maličkého dítěte je v těch správných profesionálních a lidských rukou.
   

Dovolte mi ještě jednou projevit svůj VELKÝ DÍK za celou naši rodinu za úžasný tým, který může pracovat v úžasném prostředí Dětského oddělení Nemocnice Kroměříž.
   

Všude o Vás šířím velmi pozitivní informace a pokud bych někdy znovu potřeboval pomoc pro své děti, jednoznačně se obrátím bez váhání na Nemocnici Kroměříž.
   

V případě, že je možno poslat Nemocnici Kroměříž nějaký finanční dar pro Dětské oddělení, jsem připraven to s radostí udělat.
   

S pozdravem,
   

Ing. V. D.

 

« Zpět do kategorie

 

Rychlé odkazy