Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Napište nám Facebook Instagram Nahoru

56. Otologický den ČSORLCHHK, Dům kultury v Kroměříži, 1. prosinec 2016


56. Otologický den proběhl 1. prosince 2016  Kroměříži. Konferenci uspořádala Česká společnost pro ORL a chirurgii hlavy a krku ve spolupráci s ORL oddělením Kroměřížské nemocnice a.s. . Záštitu nad konferencí převzalo město Kroměříž.
Letošní akce se zúčastnilo celkem 170 osob (145 účastníků a 25 zástupců firem). Přednášky probíhaly v Domě kultury. Celkem bylo předneseno 32 odborných sdělení. První blok přednášek byl věnován teoretickým poznatkům v oblasti otologie, další pak depistáži, objektivnímu vyšetření a řešení vrozené nedoslýchavosti u dětí v České republice. Třetí blok se týkal minulosti, současnosti a budoucnosti otochirugie. Odpoledne byly předneseny přednášky na různá témata  otologie a kazuistiky.
Výstavy se účastnilo celkem 14 firem. Partnerem konferenčních bloků byl VLX International s.r.o. (Rhino Horn). Vystavovatelé byly Abionic s.r.o., Akacia Group Ltd., Carl Zeiss spol. s r.o., Cochlear Czech Republic, LindCare CZ s.r.o., Merck spol . s r.o., Promos spol. s r. o., Qpharma s.r.o., Schwabe Czech Republic s.r.o., Sivantos s.r.o., STAPRO s.r.o., Surgipa Medical, spol. s r.o., Učebnice Tobiáš, Unimed Bohemia s.r.o. Další firmy Gedeon Richter, Medochemie, Merck group, Saegeling Medizintechnik a Sandoz, zajistily úspěšný průběh společenského večera.
Stejný dík za bezchybný průběh akce patří i firmě Guarant a paní ing. Ivaně Srbové.
Na společenském večeru v Arcibiskupských vinných sklepích v předvečer akce bylo možné ochutnat mladá vína letošního sběru i vyzrálá vína z loňských ročníků. Prohlídka sklepů i řízená degustace vín z rukou sklepmistra pana Milana Palety byla pěkným doplňkem večera.
Věříme, že zimní "degustace" Kroměříže byla příjemnou předehrou před celostátním 80. kongresem ČSORLCHHK, který se uskuteční v Kroměříži v červnu 2018 a umožní "vychutnat" město v letní době.
Za pořadatele 56. Otologického dne


prim. MUDr. Ivan Pár
přednosta ORL odd. Kroměřížské nemocnice a.s.

as. MUDr. Jiří Skřivan, CSc.
přednosta Ušní, nosní a krční kliniky 2.LF UK a FN Motol

 

56. otologicky den - program

Fotogalerie 56. otologický den

 

 

 

Rychlé odkazy