Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Napište nám Facebook Instagram Nahoru

Lidé si mohou nechat zdarma vyšetřit znaménka a dozví se více o prevenci nádorových onemocnění

Vyšetření kožních znamének zdarma, informace o zdravém životním stylu a také o možnostech prevence nádorových onemocnění - to vše čeká na návštěvníky Putovní výstavy Ligy proti rakovině Praha, která zavítá na Velké náměstí v Kroměříži už na začátku příštího týdne. Dvoudenní preventivní akce navštíví každým rokem několik měst po celé České republice.

 

Výstava je interaktivní a skládá se z několika částí, z nichž jednou je také velký stan nazvaný Labyrint zdraví. Uvnitř návštěvníci najdou panely s informacemi o prevenci rakoviny podávané odlehčenou formou, doplněné kresbami a fotografiemi. Několik panelů je věnováno také prevenci maligního melanomu.

 

Právě s prevencí tohoto zhoubného onemocnění kůže bude oba dny přímo na náměstí pomáhat Kroměřížská nemocnice, jejíž kožní oddělení nabídne zdarma vyšetření znamének a pih a také konzultace s odborníkem - dermatologem. Poradna bude součástí takzvané Vyšetřovny, tedy stanu, v němž mohou návštěvníci akce využít i nabídku na další vyšetření základních parametrů svého zdravotního stavu.

 

Jedenáctý ročník putovní výstavy s názvem „Každý svého zdraví strůjcem“ bude na kroměřížském Velkém náměstí k vidění v pondělí 8. října od 10.00 do 17.00 hodin a v úterý 9. října od 9.00 do 18.00 hodin

 

Liga proti rakovině

 

« Zpět do kategorie

 

Rychlé odkazy