Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Napište nám Facebook Instagram Nahoru

Herci Eva Hrušková a Jan Přeučil si prohlédli dětské oddělení a podpořili sestry a lékaře

Prohlédnout si prostory dětského oddělení a potěšit i povzbudit jeho personál v péči o malé pacienty přijeli dnes odpoledne do Kroměřížské nemocnice populární herci Eva Hrušková a Jan Přeučil. „Máme k dětem blízko, rádi pro ně hrajeme s naším Divadlem Evy Hruškové a Jana Přeučila a občas zavítáme s mikropředstavením i přímo za dětskými pacienty do některé z nemocnic. Do Kroměříže jsme tentokrát přijeli na pozvání naší Evinky, která je už součástí naší rodiny a v Kroměřížské nemocnici pracuje,“ řekl s úsměvem Jan Přeučil. S humorem pak Eva Hrušková popsala, jak se její syn Vojtěch před několika lety díky jejímu přičinění seznámil se zdravotní sestřičkou Evou právě z dětského oddělení Kroměřížské nemocnice. „S kamarádkou jsme chtěly vyrazit do Špindlerova Mlýna a syna jsem přemluvila, aby nás tam doprovodil. Moc se mu tehdy nechtělo, ale dnes je určitě rád, protože právě tam se s Evičkou potkali,“ doplnila.

 

Primář dětského oddělení Robert Jeník předal Evě Hruškové kytici a Janu Přeučilovi další do jeho sbírky klobouků, kterými je herec pověstný. „Mám jich ve sbírce osmdesát. Tento je tedy už jedenaosmdesátý, kroměřížský klobouk a moc za něj děkuji. Kroměříž je velmi krásná a je skvostem mezi městy nejen na Moravě, ale i v celé Evropě. Velmi si vážíme pozvání na dětské oddělení zdejší nemocnice. Oceňujeme vaši práci, která je velmi důležitá a potřebná. Smekám před vámi,“ prohlásil na adresu sestřiček a lékařů.

 

Jan Přeučil se s manželkou Evou Hruškovou a jejím synem Vojtěchem v Kroměříži zastavili na cestě do Bratislavy, kde známý herecký elegán vystupuje už zítra na Letních shakespearovských slavnostech v představení Veselé paničky windsorské v režii Jiřího Menzela po boku hereckých kolegů Bolka Polívky a Simony Stašové v hlavních rolích.

 

Hrušková a Přeučil na dětském oddělení

 

« Zpět do kategorie

 

Rychlé odkazy