Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Napište nám Facebook Instagram Nahoru

Odborný den Kroměřížské nemocnice: Zdravotníci představili kolegům novinky ze svých oddělení

Bezmála tři stovky lékařů, sester a dalších zdravotnických profesionálů se včera účastnily Odborného dne, který už popáté připravila Kroměřížská nemocnice a.s., jejímž zakladatelem je Zlínský kraj. Odpolední a večerní program byl nabitý zajímavými přednáškami, akce proběhla už tradičně v prostorách Výstaviště Floria Kroměříž. Vedle odborníků z nemocničních oddělení se jí účastnili také zdravotníci z terénu, kteří působí v ambulancích v regionu a své pacienty odesílají právě do péče Kroměřížské nemocnice.

 

„Potěšilo mě, že se nám podařilo opět zvýšit úroveň akce po odborné i společenské stránce. Do programu jsme zařadili přednášky z více než desítky oborů. Naši zdravotníci představili svým kolegům z nemocnice, ale především lékařům a sestrám z terénu, jakou péči pacientům poskytujeme a jaké novinky jsme v poslední době zavedli. Považujeme za klíčové udržovat kontakt a dobré vztahy s našimi odesílajícími lékaři, a právě to je smyslem odborného dne,“ uvedl Jiří Javora, náměstek pro léčebnou péči Kroměřížské nemocnice a hlavní organizátor akce.

 

Ve čtyřhodinovém odborném programu vystoupili zdravotníci z Kroměřížské nemocnice v oborech urologie, ortopedie, neurologie, interní lékařství, onkologie, porodnictví a gynekologie, transfuzní lékařství, rehabilitace, plicní lékařství, farmakologie a ošetřovatelská péče. Pozvání přijal rovněž Radovan Hřib, lékař Centra léčby bolesti Anesteziologicko resuscitační kliniky Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně, který se ve své přednášce zaměřil na využití léčebného konopí v medicíně.

 

 

« Zpět do kategorie

 

Rychlé odkazy