Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Napište nám Facebook Instagram Nahoru

Odborných dnů se zúčastnily tři stovky lidí

Na úspěšnou tradici předešlých ročníků navázal v pořadí už čtvrtý Odborný den Kroměřížské nemocnice a.s., jejímž zakladatelem je Zlínský kraj. Poslední květnový čtvrtek zavítalo na kroměřížské Výstaviště Floria téměř tři sta zájemců z řad lékařů a nelékařského zdravotnického personálu, aby zjistili, co je v nemocnici nového a odnesli si aktuální odborné informace.


V sérii přednášek se mohli dozvědět mimo jiné o novinkách fyzioterapeutického oddělení, mezi něž patří například kryoterapie či laseroterapie, odborníci z oboru pediatrie zase popsali příčiny a následky dětské obezity a jak jí účinně předcházet. Nechybělo ani představení nemocničních lékáren či nové operativy, která se postupně zavádí na ortopedickém oddělení pod vedení primáře Moheba Rafiho.


„Velmi přínosná pak byla také diskuze nad probíranými tématy, která po sérii prezentací následovala. Velmi nás těší, že je o akci každým rokem větší zájem, a to nejen ze strany zaměstnanců naší nemocnice, ale také lékařů a sester z psychiatrické nemocnice, léčebny dlouhodobě nemocných na Malém Vale a externích ambulancí, s nimiž spolupracujeme,“ neskrývala potěšení Lenka Mergenthalová, místopředsedkyně představenstva Kroměřížské nemocnice a.s.

 

Velmi děkujeme všem partnerům, kteří se na akci podíleli.

 

Další informace pro média:

    Veronika Klímová
    Tisková mluvčí Kroměřížské nemocnice a.s.
    Tel.: (+420) 731 640 437
    E-mail: veronika.klimova@nem-km.cz

 

« Zpět do kategorie

 

Rychlé odkazy