Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Napište nám Facebook Instagram Nahoru

I. Chirurgické oddělení, paní Eva Heřtová (poděkování zasláno do Týdeníku Kroměřížska)

Přeji dobrý den do redakce Týdeníku Kroměřížska,

 

Jsem vaše čtenářka, obsah vašeho týdeníku mně zajímá už proto, že jsem se do této oblasti přistěhovala teprve nedávno. S nadšením jsem poznávala okolí města a musím přiznat, že jak město, tak jeho okolí mně naprosto pohltilo. Samotné město s nádhernou historií, úžasná okolní příroda, možnosti nevšedních výletů, prostě žije se zde opravdu krásně, poklidně, a já jsem již hrdá na to, že sem patřím. Ale jak se říká, "není vždy posvícení na naší ulici", přijdou i okamžiky smutné, kdy člověka překvapí nečekaná nemoc a pak vzdor všemu kvalitnímu kolem sebe hledá pomoc .Snad všichni jsme se do této situace dostali.

 

A to je dnes meritum věci proč jsem se rozhodla napsat k vám do redakce. Chtěla bych vaším prosřednictvím poděkovat personálu nemocnice v Kroměříži, a.s. a sice: I.Chirurgickému oddělení, pod vedením primáře Mudr Květoslava Lajmara, všem lékařům, lékařkám, sestřičkám, ale také pomocnému personálu, který zajišťuje denní servis na pokojích.

 

Setkala jsem se při své nedávné hospitalizaci nejen s vysokou odbornou úrovní, ale i s laskavým a příjemným jednáním, které pacient vnímá jako polovinu navráceného zdraví. Samozřejmě, že jsem personálu poděkovala přímo na místě z nemocniční postele. Ráda bych ale, aby se o skvěle fungujících službách ve zdravotnictví dozvěděli i ti, kteří jsou stálými škarohlídy , rádi kritizují všechno ve zdravotnictví , zapomínají, že nic není samozřejmé, hledají jen slova kritiky, neznají a nechtějí vyslovit ocenění za poctivou práci ostatních. Dnes to je zejména ve zdravotnictví už snad jakási "móda", ale špatná.

 

Takže moje DĚKUJI patří všem, kteří mi v nemocnici pomohli, ale také vašemu deníku za zveřejnění této informace.

 

Srdečně, upřímně a ráda Eva Heřtová

 

« Zpět do kategorie

 

Rychlé odkazy