Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Napište nám Facebook Instagram Nahoru

Rehabilitační oddělení - fyzioterapie, ARO, Havránkovi

Dobrý den, Paní Pavlo Zemanová,

srdečně Vás zdravíme já i Kuba.

 

Často vzpomínáme, na rehabilitační pracovníky Alenku a Danielku, omlouvám se, ale neznáme jejich příjmení. Byli vždy obětavé a ochotné a vstřícné, když byl Kuba na tom dost špatně.Chodili za ním a neustále nám říkali co a jak a jak s ním cviči. Opravdu odvedli hodně skvělé práce a za to by jsme Vám chtěli ještě jednou moc poděkovat vím, že jsem Vám všem už děkovala, ale myslím si, že to se nedá zapomenout a ani vyjádřit dostatečné poděkování a proto opět velké DĚKUJU.

 

Mějte se moc krásně, hodně úspěchů ve Vaší práci, protože není jednoduchá.

 

S pozdravem

Zdeňka a Kuba Havránkovi

 

 

Dobrý den, celé ARO oddělení,

srdečně Vás zdravíme já i Kuba.

 

Často vzpomínám, jak jste byli všichni ohleduplní a vstřícní, když byl Kuba na Vašem oddělení a netajili mě jeho zdravotní stav a vše mě říkali na rovinu a to všichni!!!!...ale i za péči, kterou jste Kubovi poskytli, tak za to Vám Všem patří velké poděkování.vím, že jsem Vám všem už děkovala, ale myslím si, že to se nedá zapomenout a ani vyjádřit dostatečné poděkování a proto opět velké DĚKUJU.

Mějte se moc krásně, hodně úspěchů ve Vaší práci, protože není jednoduchá, ale za sebe mohu říci, že jste opravdu profesionální a lidé na svých místech.:-)

S pozdravem


Zdeňka a Kuba Havránkovi

 

« Zpět do kategorie

 

Rychlé odkazy