Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Napište nám Facebook Instagram Nahoru

Kroměřížská nemocnice chystá další benefici

Další ročník benefice připravuje už na začátek listopadu Kroměřížská nemocnice a.s., jejímž zakladatelem je Zlínský kraj, ve spolupráci s Výstavištěm Floria Kroměříž. Letošní výtěžek poputuje na projekt Společně pro naše rodiče, který byl vyhlášen na podporu oddělení následné péče, které bude v dohledné době v Kroměřížské nemocnici otevřeno.


Také v letošním roce se podařilo sestavit bohatý program, který chce zaujmout celou rodinu. Celý program tak zahájí kouzelník Šeklin s vystoupením pro děti, v pozdních odpoledních hodinách pak připravuje ještě speciální program pro dospělé. Energii dodají celému dni taneční vystoupení hulínské skupiny TS Trick, pohádku O Budulínkovi zahraje kroměřížská Říše loutek. Zajímavé bude také pěvecké vystoupení Markéty Vodičkové a Filipa Vítů, kteří jsou finalisty hned dvou talentových soutěží.


Jedním z hlavních bodů večera pak bude vystoupení oficiální skupiny Valašského království, kapely Fleret, jež si pro návštěvníky připravuje akustický koncert.

 

„Máme velkou radost, že za námi opět přijede náš patron Peter Cmorik, bez něhož by už benefice ani nemohla být,“ uvedla s úsměvem Lenka Mergenthalová, předseda představenstva Kroměřížské nemocnice.


Velký závěr večera pak bude patřit regionální kapele Divousy, která například v roce 2012 získala cenu diváků v oblastním kole Porty.


Na děti tradičně čeká v sousední hale také velký dětský svět plný atrakcí, nahlédnout budou moci do sanitky nemocnice nebo prozkoumat výstroj kroměřížských státních policistů. Zajímavé úkoly a informace pak pro návštěvníky připravuje krajský koordinátor BESIPu. A o dobroty se postarají Válečkovi a jejich palačinky, Mixie a v neposlední řadě také tradiční partner akce Restaurace a kavárna Scéna, která zajišťuje také veškeré občerstvení pro účinkující. Generálním partnerem akce je společnost Elko EP Holešov. Mediálním partnerem akce je již tradičně Radio Kroměříž, které od letošního září vysílá také na zlínské frekvenci 107.0 FM.


Benefice Kroměřížské nemocnice se uskuteční v sobotu 5. listopadu, brány Výstaviště Floria se otevřou ve 13 hodin, program odstartuje ve 14 hodin.

 

benefice2016.jpg

 

Další informace pro média:

    Veronika Klímová
    Tisková mluvčí Kroměřížské nemocnice a.s.
    Tel.: (+420) 731 640 437
    E-mail: veronika.klimova@nem-km.cz

 

« Zpět do kategorie

 

Rychlé odkazy