Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Napište nám Facebook Instagram Nahoru

Občané mají možnost opět ocenit zdravotníky z Kroměřížské nemocnice

Třetího ročníku ocenění „Pracovník roku ve zdravotních službách Zlínského kraje“, kterou letos opět vyhlásil Zlínský kraj, se mohou zúčastnit také zdravotníci Kroměřížské nemocnice a.s., jejímž zakladatelem je Zlínský kraj. Nominace je možné zasílat písemně, datovou schránkou nebo případně přinést osobně na Odbor zdravotnictví Krajského úřadu Zlínského kraje.


Hlavním kritériem při výběru kandidáta na ocenění bude zejména odůvodnění vycházející z věcných argumentů. Zdůvodnění návrhu musí být dostatečně vypovídající, proto je do návrhu nutné uvedení konkrétních údajů v poskytování zdravotnických služeb, případně doložení podkladů a dokladů o činnosti zasluhující ocenění navrženého kandidáta.


Zaslané návrhy osob pak budou posuzovány několikačlennou komisí podle kritérií zohledňujících především příkladnou aktivitu, dlouhodobé kvalitní nasazení, profesionální a vysoce etický přístup k pacientům, mimořádný rozsah dalších aktivit, případně jiný zvlášť záslužný čin nominovaných.
Návrhy na ocenění je možné zasílat do 31. července, přičemž Odborná komise následně vybere a navrhne Radě Zlínského kraje osobnosti k ocenění v kategorii lékař a v kategorii nelékařský zdravotnický personál.


Další informace k třetímu ročníku této ankety, včetně návrhového listu, jsou k dispozici na webových stránkách Zlínského kraje www.kr-zlinsky.cz

 

Další informace pro média:

    Veronika Klímová
    tisková mluvčí Kroměřížské nemocnice a.s.
    Tel.: (+420) 731 640 437
    E-mail: veronika.klimova@nem-km.cz

 

    Renata Janečková
    tisková mluvčí
    Krajský úřad Zlínského kraje
    tel: 577 043 190, 731 555 161

.

 

« Zpět do kategorie

 

Rychlé odkazy