Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Napište nám Facebook Instagram Nahoru

Gynekologicko-porodnické a novorozenecké oddělení, paní Pavla Šenkyříková

Dobrý den,


chtěla bych Vám zpětně poděkovat za skvěle zorganizovaný předporodní kurz. Kromě toho, že jsem se dozvěděla informace, které jsem následně opravdu využila, tak jsem se taky pobavila, takže díky.

 

Také bych chtěla poděkovat týmu, jež se vystřídal u mého porodu. I když pro mě nebyl zrovna lehký, nakonec na něj ráda vzpomínám, a to i díky personálu, který byl opravdu skvělý.
Byla bych moc ráda, kdybyste mé poděkování za všechno vyřídila hlavně následujícím lidem:
Velké díky patří také personálu šestinedělí, byl vstřícný a když jsem byla smutná kvůli fototerapii dcery, dokázal mě podpořit. Stějně tak děkuji za podporu i Vám, i když člověk některé věci nemůže ovlivnit, tak pochopení ze strany personálu opravdu povzbudí.

 

S díky nesmím zapomenout ani na novorozenecké oddělení. Vím, že patří pod jiné vedení, tak Vás prosím o předání. I když jsem byla první matka, jež na oddělení začala s bezplenkovou metodou, personál to respektoval a spolupracoval se mnou. Když jsem se dozvěděla, že musí být dcerka téměř nepřetržitě pod lampou, byla jsem opravdu zdrcená z toho, že nebude se mnou. Skvělé bylo, že jsem si mohla na pokoji dcerku sama přebalit a dát nad nočník. Nezní to nijak výjimečně, ale pro mě to byla chvíle, kdy jsem mohla být s ní, a to pro mě bylo nesmírně důležité.

 

Až budeme čekat druhé děťátko, určitě se na Vaše oddělení rádi vrátíme.
S pozdravem a vřelými díky Pavla Šenkyříková s dcerkou Emou
   

PS: hospitalizace byla od 30.12 2013 do 6.1.2014, dřiv jsem se k napsání dopisu nedostala

 

« Zpět do kategorie

 

Rychlé odkazy