Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Napište nám Facebook Instagram Nahoru

ELKO Lighting darovalo dětskému oddělení pomůcky do ambulance

Nové vybavení v hodnotě více než patnáct tisíc korun získalo od holešovské společnosti ELKO Lighting dětské oddělení Kroměřížské nemocnice a.s., jejímž zakladatelem je Zlínský kraj. Dary využijí zejména ve specializované ambulanci, kudy ročně projdou stovky dětských pacientů.

 

elko_dar.jpg


Dárky v podobě přebalovacích podložek, kojenecké váhy, židle či stoličky, přijeli do Kroměřížské nemocnice osobně předat představitelé společnosti. „Rádi jsme tímto nemocnici pomohli a věříme, že vybavení pomůže potřebným,“ uvedl při setkání jednatel firmy Martin Gahura s tím, že společnost považuje takovou podporu za důležitou.


„Také my jsme velmi rádi za toto partnerství, které se nám podařilo před časem navázat. I zdánlivě drobné dary nám velmi pomáhají,“ doplnila Lenka Mergenthalová, předseda představenstva Kroměřížské nemocnice.


Společnost ELKO Lighting s.r.o. byla založena v roce 2010 s cílem vyvíjet, vyrábět a dodávat na trh nejen LED světelné zdroje a svítidla, ale také komplexní řešení osvětlení. Navazuje na tradici a zkušenosti společnosti ELKO EP, s.r.o., která již 20 let vyvíjí a vyrábí elektronické ovládací prvky, které využití LED osvětlení ještě rozšiřují.

 

Další informace:

    Veronika Klímová
    Tisková mluvčí Kroměřížské nemocnice a.s.
    Tel.: (+420) 731 640 437
    E-mail: veronika.klimova@nem-km.cz

 

 

« Zpět do kategorie

 

Rychlé odkazy