Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Napište nám Facebook Instagram Nahoru

Benefici opět připomíná dojemné video od VF studia

Krásný vánoční dárek dostala opět jen několik dní před Štědrým dnem Kroměřížská nemocnice a.s.. Od filmového a televizního studia VF studio z Kroměříže dostala dojemné video mapující celý den Benefice Kroměřížské nemocnice, která se letos uskutečnila 24. října na Výstavišti Floria Kroměříž na podporu Onkologického oddělení. Záštitu nad akcí převzal hejtman Zlínského kraje Stanislav Mišák.

 

Zkušený kameraman a střihač Vladislav Františ spolupracoval s Kroměřížskou nemocnicí, jejímž zakladatelem je Zlínský kraj, na charitativním projektu již podruhé, na příští rok pak chystá spolupráci také v rámci filmu Lidé a město mapující život v Kroměříži.

 

„Video je pro nás nejen velmi milou připomínkou, ale zároveň také poděkování těm, kteří se na akci nezištně a s velkým úsilím podíleli. Je krásné a věříme, že se bude líbit všem, kteří jej uvidí,“ uvedla potěšeně Lenka Mergenthalová, předseda představenstva Kroměřížské nemocnice.

 

 

 

 

Druhý ročník benefiční akce přinesl na zútulnění a zkvalitnění prostor onkologie díky partnerům a návštěvníkům akce téměř 150 tisíc korun. Mezi partnery, kteří se na projektu podíleli, byla společnost Elko EP z Holešova, autosalon Kromexim Kroměříž a společnost Atol Group Kroměříž, která také v loňském roce pomohla s vybavením rodinného porodního pokoje. Již tradičním a neodmyslitelným partnerem je pak Výstaviště Floria Kroměříž, které opětovně bezúplatně poskytlo Kroměřížské nemocnici prostory v hodnotě 70 tisíc korun.

 

Děkujeme za Vaši podporu!!

 

« Zpět do kategorie

 

Rychlé odkazy