Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Napište nám Facebook Instagram Nahoru

Benefice Kroměřížské nemocnice letos pomůže onkologii

Pomoci dobré věci a užít si dobrou zábavu po celý den. Přesně tyto možnosti mají všichni, kteří v sobotu 24. října zavítají na Výstaviště Floria v Kroměříži. Tamní prostory totiž po roce ožijí v pořadí druhou Beneficí Kroměřížské nemocnice, jejíž výtěžek poputuje tentokrát na onkologické oddělení.


Celý program vypukne ve 13 hodin a je již tradičně sestaven tak, aby si na své přišli všichni členové rodiny. Celé odpoledne odstartuje kouzelník Jirka Hadaš, kterého vystřídají na pódiu adrenalinová vystoupení skupiny Anomalous, taneční a pohybová vystoupení uskupení KST Swing a TS Trick. Šmrnc pak programu dodá přehlídka módních účesů salonu TOP HAIR Kateřina Straková na téma Pin-up girls. Pomyslnými hudebními předskokany hlavního interpreta se pak stane akustické duo s poetickým názvem Rozvětvení.


Patronem benefice a hlavní hvězdou celého dne pak bude mnohonásobný slovenský slávik Peter Cmorik, který tradici benefice spolu s Kroměřížskou nemocnicí odstartoval a pokračuje v této skvělé činnosti dál. Celý program pak završí regionální raperská kapela CoProDeuces.


„Jsme velmi rádi, že na spolupráci kývlo opět mnoho lidí, kteří jsou ochotni pomoci a vystoupí bez nároku na honorář. Zároveň nás velmi těší, že s námi někteří pokračují v této krásné tradici a máme radost z toho, že jsme získali patrona v podobě Petera Cmorika,“ uvedla Lenka Mergenthalová, předseda představenstva Kroměřížské nemocnice s tím, že veškerý výnos, včetně vstupného, poputuje na oddělení onkologie.


„Personálně je oddělení na vysoké odborné úrovni, nyní bychom ještě rádi prostory zútulnili a k tomu může přispět každý, kdo na benefici zavítá,“ dodala s úsměvem Mergenthalová.
Součástí benefičního odpoledne bude také bohatý doprovodný program tvořený velkým dětským světem s rozmanitými atrakcemi, zdravotní poradenství či autogramiáda fotbalistů.


Generálními partnery celého dne jsou Výstaviště Floria Kroměříž a společnost Elko EP z Holešova. Hlavními partnery jsou Radio Kroměříž, Restaurace a kavárna Scéna Kroměříž a společnost Kromexim.

 

Další informace:

    Veronika Klímová
    Tisková mluvčí Kroměřížské nemocnice a.s.
    Tel.: (+420) 731 640 437
    E-mail: veronika.klimova@nem-km.cz

 

 

 

« Zpět do kategorie

 

Rychlé odkazy