Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Napište nám Facebook Instagram Nahoru

Přijďte nahlédnout pod ruce fyzioterapeutů

Novinky ve fyzioterapii i v přístrojovém a materiálním vybavení si mohou prohlédnout a osahat všichni, kteří zavítají ve středu 14. října na Rehabilitační oddělení Kroměřížské nemocnice a.s.. Během celého odpoledne se totiž v tamních prostorách koná den otevřených dveří, který veřejnosti přiblíží aktuální trendy v této oblasti.


Návštěvníci, kteří na oddělení zavítají, si budou moci prohlédnout novou dětskou cvičebnu, ergopracovnu či relaxační místnost. Zároveň budou moci zjistit, jak funguje moderní vysokovýkonový laser, jak se testují deformity nohou nebo jak se aplikují a využívají při léčebné terapii kineziologické pásky. Zájemci nebudou také ochuzeni o ukázky wellness a dalších nových nejen relaxačních procedur, které oddělení fyzioterapie nabízí.


Den otevřených dveří spojený s workshopem na téma inovativních trendů ve fyzioterapii se koná ve středu 14. října od 12:30 do 17 hodin v prostorách Rehabilitačního oddělení Kroměřížské nemocnice a.s. v suterénu budovy B (budova interních oborů).

 

Další informace:

    Veronika Klímová
    Tisková mluvčí Kroměřížské nemocnice a.s.
    Tel.: (+420) 731 640 437
    E-mail: veronika.klimova@nem-km.cz

 

 

« Zpět do kategorie

 

Rychlé odkazy