Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Napište nám Facebook Instagram Nahoru

Občané mají možnost ocenit zdravotníky z Kroměřížské nemocnice

Druhého ročníku ocenění „Pracovník roku ve zdravotních službách Zlínského kraje“, kterou letos opět vyhlásil Zlínský kraj, se mohou zúčastnit také zdravotníci Kroměřížské nemocnice a.s.. Nominace je možné zasílat na Odbor zdravotnictví Krajského úřadu Zlínského kraje, jehož zaměstnanci budou následně posuzovat zaslané návrhy osob podle kritérií zohledňujících především příkladnou aktivitu, dlouhodobé kvalitní nasazení, profesionální a vysoce etický přístup k pacientům, mimořádný rozsah dalších aktivit, případně jiný zvlášť záslužný čin nominovaných.

„Cílem ankety je propagovat a vyzdvihnout práci lidí činných v poskytování zdravotních služeb a obecně upozornit na vysokou společenskou potřebnost zdravotnických povolání, kterou si lidé možná ani neuvědomují, dokud pomoc zdravotníků sami nepotřebují,“ řekl náměstek hejtmana Lubomír Nečas.

Návrhy na ocenění je možné zasílat do 31. srpna, přičemž Odborná komise následně vybere 3 lékaře a 3 osoby v kategorii nelékařský zdravotnický personál. „Věříme, že také v Kroměřížské nemocnici pracuje mnoho lidí, kteří by si takovéto ocenění zasloužili,“ uvedla Lenka Mergenthalová, předseda představenstva Kroměřížské nemocnice.

Další informace k druhému ročníku této ankety jsou k dispozici na webových stránkách Zlínského kraje

ZDE


S využitím zprávy Zlínského kraje.

 

« Zpět do kategorie

 

Rychlé odkazy