Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Napište nám Facebook Instagram Nahoru

Kroměřížská nemocnice má nový web

Moderní, nápaditý, přehledný a aktuální. Přesně takový je nový web, který spustila Kroměřížská nemocnice a.s.. Pacienti a návštěvníci nemocnice tak mají nyní k dispozici moderní informační portál, který jim odpoví na vše, co je v nemocnici zajímá.


Nové webové stránky v hodnotě 120 tisíc korun připravila sponzorsky pro Kroměřížskou nemocnici společnost Raab. Jejich tvorba a naplňování trvala IT specialistům několik týdnů a výsledkem je informacemi nabitý web, který je zároveň propojený se sociálními médii. Díky potřebným parametrům je nyní také bez problému zobrazitelný na tabletech či mobilních telefonech.


„Jsme s designem nových stránek moc spokojeni, už od pohledu je web líbivý a působí moderně, změna oproti původním stránkám je značná. Věříme, že se budou lidé i lépe orientovat a najdou na stránkách vše, co hledají. Nejpodstatnější je to, že je web funkční a účelný,“ uvedla Lenka Mergenthalová, předseda představenstva Kroměřížské nemocnice.


Webové stránky jsou navíc doplněny o novinky, které pacienti i návštěvníci ocení. Velkým pomocníkem se jistě stane interaktivní mapa areálu nemocnice, která je podrobně rozpracována na jednotlivá patra vícepodlažních budov.


„Na stránkách gynekologicko-porodnického oddělení si pak nejen budoucí maminky mohou prohlédnout prostředí porodních sálů a oddělení šestinedělí s pomocí virtuálních prohlídek. Získají tak představu, jak to u nás vypadá a na co se mohou těšit,“ představila Mergenthalová další vydařenou novinku na stránkách Kroměřížské nemocnice.
Nové webové stránky si mohou zájemci prohlédnout na tradiční adrese www.nem-km.cz.

 

novy_web_nemkmcz_150514.png

 

Další informace:

    Veronika Klímová
    Tisková mluvčí Kroměřížské nemocnice a.s.
    Tel.: (+420) 731 640 437
    E-mail: veronika.klimova@nem-km.cz

 

« Zpět do kategorie

 

Rychlé odkazy