Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Napište nám Facebook Instagram Nahoru

Gynekologicko-porodnické a Novorozenecké oddělení, paní Tereza Tichá

Krásný den všem,

už je to měsíc, co jsem rodila u Vás v porodnici a chtěla bych z celého srdce poděkovat celému gynekologicko - porodnickému týmu.

I přes komplikace, které nastaly po porodu a přes fototerapii, kterou podstoupila naše milovaná Natali, vzpomínám na celý týdenní pobyt, jako na krásný zážitek a to jen díky podporujícímu a úžasnému personálu 

Největší poděkování patří úžasné porodní asistentce Valerii Buiglové, která mi byla velkou oporou, a díky které byl porod, ještě hezčí než jsem si kdy představovala! Poděkování patří i porodní asistentce Peti, která nám pomohla porod rozjet a paní doktorce Lešákové, která je učiněný anděl! 

Andělů máte na Vašem oddělení mnohem více. Paní doktorka Janička je dalším z nich. Celou dobu mě provázela, od příjmu až po rozloučení a jsem jí za všechno moc vděčná.
Co se týče naší Natali, tak nám byly největší oporou a podporou úźasná sestřička Andrejka a sestřička Vlhová, bez nich si to absolutně nedokážu představit! Psychicky mě podpořily při fototerapii, která probíhala u nás na pokoji a bez nich bych to těžko zvládala.

Děkuji i sestřičce Sylvě a všem ostatním z gynekologického oddělení, u kterých si bohužel nepamatuji jména. Byly jste všechny úžasné, vstřícné a moc Vám za všechno děkuji!

Celý personál byl naprosto bezkonkurenční, včetně milé paní uklízečky.
Jsem vděčná, že jsem si vybrala právě Vaši Kroměřížskou porodnici!
Všechny moc zdravíme.

Tereza Tichá & Natali s tatínkem Hlavoňovi - pokoj číslo 2

 

« Zpět do kategorie

 

Rychlé odkazy