Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Napište nám Facebook Instagram Nahoru

Rohálovská 50ka jede na podporu onkologie

Zajímavým spojenectvím se může pochlubit Kroměřížská nemocnice a.s.. Stala se totiž jedním z partnerů 6. ročníku závodu horských kol Raab Rohálovská padesátka, který se uskuteční již tuto sobotu 25. dubna 2015 v Prusinovicích a okolí. Účastníci tohoto závodu mají možnost v rámci startovného přispět na onkologické oddělení naší nemocnice.

 

Závod horských kol Rohálovská 50ka se jede tradičně v několika kategoriích, v rámci nichž si může zasoutěžit celá rodina. Tedy od nejmenších dětí, které můžou jet na odrážedlech, až po zkušené matadory. Všichni, kteří se přihlásí a uhradí zápisné do hlavního závodu, navíc mohou přispět k rozvoji onkologické péče v Kroměřížské nemocnici, kam poputuje část startovného.

 

„Částka ve výši alespoň jednoho piva není velká, ale když se nás zapojí 700, tak už se jedná o významný příspěvek pro dobrou věc. Jako nezisková organizace také v případě kladného zúčtování akce každoročně přispíváme na vybraný projekt a letos jsme se rozhodli pro Kroměřížskou nemocnici. Nemocnice se pustila do zlepšování svých služeb a náš pořadatelský tým Vesani.cz nemocnici v tomto podporuje a přispěje na provoz onkologického oddělení,“ uvedl hlavní pořadatel závodu Martin Koplík.

 

Během celého dne si na své přitom přijdou nejen milovníci horských kol a závodění, ale také jejich doprovod či návštěvníci akce. V okolí dějiště závodů budou k dispozici stánky s občerstvením, atrakce pro děti a po skončení hlavního závodu také bohatý kulturní program. Další informace, společně s časovým rozvrhem celého dne a propozic k závodům, naleznou zájemci na stránkách www.vesani.cz.

 

Doporučujeme se podívat i na videopozvánku k 6. ročníku závodu:

  

Další informace:

    Veronika Klímová
    Tisková mluvčí Kroměřížské nemocnice a.s.
    Tel.: (+420) 731 640 437
    E-mail: veronika.klimova@nem-km.cz

 

« Zpět do kategorie

 

Rychlé odkazy