Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Napište nám Facebook Instagram Nahoru

Gynekologicko-porodnické a Novorozenecké oddělení, paní Denisa Taulerová

Vážený pane primáři,

 

dovolte mi, prosím, vyjádřit mé nejhlubší poděkování Vám a celému týmu Vašeho oddělení za neuvěřitelnou péči, kterou jste nám s mým novorozencem poskytli během mého pobytu v Kroměřížské nemocnici. Od prvního okamžiku, kdy jsem vstoupila na Vaše oddělení, až po okamžik, kdy jsme s naším zdravým dítětem odcházeli domů, byla péče, kterou jsme obdrželi, bezvadná a překročila veškerá moje očekávání.

 

Přístup Vašeho týmu k mému porodnímu plánu byl s velkým respektem a profesionalitou, což mě hluboce dojalo. Je zřejmé, že Váš tým má opravdový zájem o pohodu a spokojenost pacientů a že jste všichni odhodláni poskytovat péči nejvyšší možné kvality. Váš tým se dokázal postarat o všechny mé potřeby a přání - od realizace laskavého císařského řezu, přes zajištění nulové separace mezi mnou a mým dítětem po celou dobu pobytu, až po umožnění stálé přítomnosti mého manžela u našeho boku. Cítím, že takový přístup měl nesmírně pozitivní dopad nejen na můj fyzický zotavovací proces, ale také na naši emoční pohodu, jak moji, manžela, tak našeho dítěte.

 

Zvláštní poděkování patří také za možnost využít rodinný pokoj, který nám umožnil zůstat společně jako rodina v těch prvních, tak důležitých dnech našeho společného života. Tato možnost nám poskytla klid a soukromí, které jsme potřebovali, abychom si ty první chvíle mohli užít v plné míře.

 

Prosím, předejte moje poděkování každému členu Vašeho týmu. Jejich profesionalita, laskavost a empatie jsou neocenitelné a zanechaly v našich srdcích hlubokou stopu.

 

Jsem nesmírně vděčná za vše, co jste pro nás udělali, a za to, že jste nám pomohli začít naši novou životní kapitolu tou nejlepší možnou cestou.

 

S hlubokým respektem a vděčností,

 

Denisa Taulerová

 

« Zpět do kategorie

 

Rychlé odkazy