Napište nám Facebook Instagram Nahoru

Zaměstnanci i pacienti nemocnice si mohou vyzvednout balíček přímo v areálu

Nová služba je k dispozici pro zaměstnance a pacienty Kroměřížské nemocnice a.s. Před několika dny byl v jejím areálu zprovozněn tzv. BOX OX Point, jehož prostřednictvím si mohou nechat lidé zasílat balíčky z e-shopů, které využívají například služeb Balíkovny.

„Jsme moc rádi, že se nám podařilo zásilkový box v naší nemocnici zřídit, zanedlouho přibude ještě Z-BOX Zásilkovny. Věříme, že zejména naši zaměstnanci ocení možnost si nechat poslat balíček přímo do areálu nemocnice a nemuset pro něj složitě jezdit kamkoliv jinam,“ uvedla předsedkyně představenstva nemocnice Lenka Mergenthalová.

Schránky, které může k doručování zásilek využívat také veřejnost, se nacházejí vlevo za vjezdovou závorou. V seznamu míst je možné je nalézt jako “Kroměříž BOX OX Point Nemocnice, Havlíčkova 660/69, 767 01 Kroměříž, unikátní PSČ 767 35)”.

box_1.jpg