Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Napište nám Facebook Instagram Nahoru

Kroměřížská nemocnice hlídá děti zaměstnanců také na jaře

Na úspěšný první ročník letních příměstských táborů pro děti a vnoučata zaměstnanců Kroměřížské nemocnice a.s. navazuje další turnus. Jako benefit pro své zaměstnance nabídla nemocnice hlídání dětí také o jarních prázdninách.

 

„Opět využíváme budovu, v níž v minulosti sídlila oční škola a zůstalo v ní základní zázemí, které jsme již v loňském roce doplnili o nábytek, hračky a další potřebné vybavení. Pro děti je samozřejmě připraven bohatý program, v němž nebudou chybět akce nejen v areálu nemocnice, ale i pěší výlety po okolí,“ popsala předsedkyně představenstva Lenka Mergenthalová.

 

O děti a program se stará pět instruktorek, které během následujícího týdne doplní různí hosté. Děti se mohou těšit například na cannisterapii, ukázky první pomoci či exkurzi na policejní stanici. Chybět nebude ani masopustní karneval, který bude zakončením celého tábora.

 

„Věříme, že naši zaměstnanci tuto pomoc ocení. Není vždy jednoduché zajistit dětem během volna hlídání a rodiče s tím mají často mnoho starostí, od nichž jsme jim chtěli tímto krokem ulevit,“ dodala Mergenthalová s tím, že také během letních prázdnin bude nemocnice v tradici pokračovat a zorganizuje tábory po dobu šesti týdnů.

 

kmn_tabor_jaro_2_.jpg

 

« Zpět do kategorie

 

Rychlé odkazy